Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta
Zdroj: ©Shutterstock

Vtipné príhody žien, ktoré dokazujú, že im to materstvo občas lezie na mozog

Keď sa zrazu všetkých pýtaš, či im netreba cikať.

Keď sa človek na materskej dva roky rozpráva len s vlastným dieťaťom, prejsť zase na „dospelácky“ štýl komunikácie môže byť náročné. Tieto mamičky o tom niečo vedia. Na Instagrame sa podelili o svoje úsmevné výroky, ktoré vypotili, kým sa ich mozog stihol preinštalovať, a veríme, že v tom nie sú samy. Poďme si ich spoločne prečítať.

1. Keď bol syn ešte malý, išla som na rande s jedným chlapíkom a prechádzalo okolo nás nákladne auto. Poťahala som ho za rukáv a hovorím mu: „Aha, aký pekný nákladiačik.“

2. Pracujem ako svadobná asistentka a doma mám štyri malé deti. Bez srandy som dala ženíchovi ruku pod bradu a povedala mu, nech mi do nej vypľuje žuvačku. Na jeho pohľad asi nikdy nezabudnem.

3. Mala som cvičné jazdy s inštruktorom v autoškole. V tom čase bola dcéra ešte malá. Chcela som sa ho opýtať, čo mám robiť v prípade, že na mňa niekto bude trúbiť, a namiesto toho zo mňa vypadlo: „A čo urobím, keď niekto spraví tút-tút-tút?“

4. Telefonovala som so svojím šéfom. Predtým, ako som položila, som povedala: „Dávaj si pozor, ľúbim ťa.“ Reálne som uvažovala, či nedám radšej výpoveď.

historky mamičiek, materská dovolenka, prešľapy mamičiek, rodičovstvo, materstvo, život s deťmi
Shutterstock

5. Už je to nejaký ten piatok, čo som krpca nosila na rukách, ale doteraz sa kývam zo strany na stranu vždy, keď niekde dlhšie (rozumej dlhšie ako tri minúty) stojím.

Odporúčame prečítať:

Známy liek od bolesti mizne zo slovenských lekární. ŠÚKL oznámil prerušenie dodávky

6. Raz som svojmu šéfovi povedala, že budem hneď späť, len musím „urobiť cik-cik“. Mám štyridsať rokov a pracujem vo firme, kde naozaj nemusím nikomu oznamovať, kedy a prečo opúšťam kanceláriu. Našťastie to zobral s humorom.

7. Popri vysokej som si privyrábala ako asistentka učiteľky na základnej škole. So spolužiakmi sme vypracovávali nejaké zadanie a ja som automaticky zadrela: „Nezabudni sa podpísať do horného pravého rohu. Pekne čitateľne, veľkými písanými písmenami.“

8. „Netreba niekomu cikať?“ hovorím mojim dospelým kamarátom.

historky mamičiek, materská dovolenka, prešľapy mamičiek, rodičovstvo, materstvo, život s deťmi
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.