Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 10.6.2023
sk
Margaréta
, Gréta
cz
Gita, Margita

Vtipné skeče z partnerského života, v ktorých sa nájde každý pár. JOJka sa novým seriálom postará o dávku humoru

Ktorý pár sa v tomto seriáli nenájde, je divný.


dnes sa na obrazovkách TV JOJ objaví nový, doteraz neopozeraný formát seriálu. V hlavných úlohách s Tomášom Maštalírom a Dianou Mórovou uvidia diváci viac ako stovku vtipných skečov z partnerského života, ktoré patria k vôbec najpopulárnejším v televíznej či internetovej tvorbe. Seriál Tomáš a Diana vychádza z pôvodne francúzskeho titulu Un gars, une fille (Chlapec a dievča).

TV JOJ

Vo Francúzsku vznikol ešte v roku 1999 a diváci ho videli vo forme 5-minútových scénok, z ktorých však JOJka vyťažila maximum a pripravila až dvadsaťšesť 20-minútových epizód. O úspechu svedčí aj to, že Slovensko bude už tridsiatou krajinou, ktorá seriál odvysiela.

Nájde sa v ňom každý pár

„Pripravte sa na seriál prinášajúci krátke úseky zo života dvojice v zrelom veku s nadhľadom a humorom, pri ktorom sa zasmejete, oddýchnete si a možno si aj poviete, že je to presne ako u vás doma,“ uvádza TV JOJ na svojom webe.

Dianu ako typickú ženu vystihuje jej emocionálne zmýšľanie a Tomáša zase jeho racionálna povaha. Ako muž menej rozumie emóciám, preto musí ísť Diana až na koreň pocitov, aby boli pochopené a vypočuté. 

Mohlo by ťa zaujímať:

Vyzerá to takto aj v tvojom vzťahu? Tieto krátke úseky zo života partnerov ťa rozosmejú

Iba dvaja herci

Zaujímavosťou seriálu je, že v ňom figurujú iba dvaja herci. V niektorých situáciách sa zjaví aj tretí hlas, ktorého tvár ale nikdy neuvidíme. Všetko je iba o partneroch, ktorí sa rozhodli ísť životom spoločne.

Seriál sa odohráva na viacerých miestach vo forme skečov, ktoré sa stále striedajú. Uvidíme typické „hádky“ v kuchyni, rozhovory u psychológa, scénky z divadla, obchodu či reštaurácie.

TV JOJ

„Seriál nedáva jasné odpovede na základné otázky vzťahov, len ich vo svojej autentickosti ukazuje a necháva diváka, nech si nájde odpoveď, ktorú má každý z nás vo vnútri, sám. Vzťahový život tiež nedáva hneď jasné odpovede, ale každý ich vníma a nakoniec aj vie,“ uviedol kreatívny producent seriálu Patrik Balint.

Seriál uvidíš na obrazovkách TV JOJ už dnes (24. mája) o 20:35.

Nájdeš vo videu svoj vzťah?


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje