Vulgárne nadávali posádke lodi s dúhovými vlajkami. Tá ich ale napokon zachránila pred utopením

Keď išlo do tuhého, homofóbovia radi prijali pomocnú ruku tých, ktorých len pár sekúnd predtým urážali.

Zdroj: Shutterstock

Tí, ktorým nadávali, ich napokon zachránili. V americkom štáte Washington sa odohral zaujímavý prípad. Mladík Robbie sa spolu s kamarátmi a bratom vybrali loďou na výlet na jazero Moses Lake, uvádza portál The Washington Post.

Idylka sa ale čoskoro zakalila, keď sa k nim odrazu prihnal motorový čln s agresívnou posádkou. Tí na Robbieho a jeho kamarátov začali pokrikovať, nadávať im a nechýbali ani vztýčené prostredníky. Dôvodom bolo len to, že Robbie mal na lodi vyvesené dúhové vlajky, symbol podpory LGBT komunity.

Čln v plameňoch

Skupina homofóbov okolo nich na člne agresívne krúžila, čo sa im ale napokon stalo osudným. „Títo ľudia obťažovali moju rodinu len kvôli tomu, že sme mali na lodi dúhové vlajky,“ napísal Robbie na Twitteri. „Potom ich čln doslova vybuchol.“ Ako Robbie dodal, príčinou bol zrejme poškodený karburátor. „Pomôžte nám! Horíme!“ zakričala žena, ktorá predtým Robbiemu adresovala vztýčený prostredník. Čln sa naozaj ocitol v plameňoch a jeho posádke neostávalo nič iné, len skočiť do vody.

Robbie na nič nečakal a pomohol agresorom na palubu. Jeden by si myslel, že im ľudia budú vďační a možno sa im aj ospravedlnia za svoje primitívne správanie. To sa ale nestalo. Homofóbovia sa totiž k svojim záchrancom správali drzo, nijako nereagovali na otázky, či sú v poriadku a dokonca aj fajčili, hoci boli upozornení, že na palube sú ľudia s astmou.

Nuž, niektorí zadubenci zrejme ostanú zadubencami navždy a nikdy si nepriznajú, že sa správajú ako prvotriedni nenávistní hlupáci. Príspevok Robbieho sa ale veľmi rýchlo stal virálnym a homofóbnej posádke sa tak dostalo solídnej hanby na internete. Mnohí celý incident okomentovali jednoducho: „Karma je zdarma.“ Zdá sa ale, že títo hlupáci sa z toho ani náhodou nepoučili.

@uhohbigboi

We safely got them out of the water immediately. We were nicer than they were. #pride #lgbtq #boat #Fail #Karma #Gay #hate #sorrynotsorry

♬ Oh No – Kreepa

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
5 záhadných úmrtí, ktoré dodnes nie sú vysvetlené. Zohrali v nich rolu nadprirodzené sily?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME