Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 25.3.2023
sk
Marián
cz
Marián
, Marian, Marius

Tí, ktorým nadávali, ich napokon zachránili. V americkom štáte Washington sa odohral zaujímavý prípad. Mladík Robbie sa spolu s kamarátmi a bratom vybrali loďou na výlet na jazero Moses Lake, uvádza portál The Washington Post.

Idylka sa ale čoskoro zakalila, keď sa k nim odrazu prihnal motorový čln s agresívnou posádkou. Tí na Robbieho a jeho kamarátov začali pokrikovať, nadávať im a nechýbali ani vztýčené prostredníky. Dôvodom bolo len to, že Robbie mal na lodi vyvesené dúhové vlajky, symbol podpory LGBT komunity.

Čln v plameňoch

Skupina homofóbov okolo nich na člne agresívne krúžila, čo sa im ale napokon stalo osudným. „Títo ľudia obťažovali moju rodinu len kvôli tomu, že sme mali na lodi dúhové vlajky,“ napísal Robbie na Twitteri. „Potom ich čln doslova vybuchol.“ Ako Robbie dodal, príčinou bol zrejme poškodený karburátor. „Pomôžte nám! Horíme!“ zakričala žena, ktorá predtým Robbiemu adresovala vztýčený prostredník. Čln sa naozaj ocitol v plameňoch a jeho posádke neostávalo nič iné, len skočiť do vody.

Robbie na nič nečakal a pomohol agresorom na palubu. Jeden by si myslel, že im ľudia budú vďační a možno sa im aj ospravedlnia za svoje primitívne správanie. To sa ale nestalo. Homofóbovia sa totiž k svojim záchrancom správali drzo, nijako nereagovali na otázky, či sú v poriadku a dokonca aj fajčili, hoci boli upozornení, že na palube sú ľudia s astmou.

Nuž, niektorí zadubenci zrejme ostanú zadubencami navždy a nikdy si nepriznajú, že sa správajú ako prvotriedni nenávistní hlupáci. Príspevok Robbieho sa ale veľmi rýchlo stal virálnym a homofóbnej posádke sa tak dostalo solídnej hanby na internete. Mnohí celý incident okomentovali jednoducho: „Karma je zdarma.“ Zdá sa ale, že títo hlupáci sa z toho ani náhodou nepoučili.

@uhohbigboi

We safely got them out of the water immediately. We were nicer than they were. #pride #lgbtq #boat #Fail #Karma #Gay #hate #sorrynotsorry

♬ Oh No – Kreepa


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje