Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Vyber tú ruku z nohavíc! Milionár tvrdí, že dôvodom, prečo muži nie sú bohatí, sú filmy pre dospelých

Ak občas uvažuješ, prečo ešte nie si bohatý, tu máš odpoveď.


Prečo nie si milionár? Babka by ti povedala, že za to môžu tie tvoje počítače, šéf zase, že málo pracuješ. Finančný poradca by spomenul niečo o investovaní, akoby sám nevedel, že dvadsať centov a žetón do vozíka sa investovať skrátka nedá. Ani jeden z týchto ľudí však milióny na účte nemá.

Skutočnú odpoveď na túto otázku vie poskytnúť len skutočný milionár. A presne to aj urobil. 40-ročný Chris Cavallini podniká v oblasti fitnessu. Je zakladateľom spoločnosti Nutrition Solutions, ktorá sa zaoberá krabičkovými diétami a teraz radí mužom, ako zlepšiť svoj finančný status. Kameň úrazu vidí hlavne vo filmoch pre dospelých.

Od péčka ruky preč!

Cavallini otvorene hlása, že sa vzdal pozerania filmov pre dospelých, a po novom začal bojkotovať aj sebauspokojovanie. „Mladí muži plytvajú čas na túto aktivitu, zatiaľ čo by mohli zarábať peniaze a makať na svojej fyzickej forme,“ tvrdí vyrysovaný boháč. Sledovanie pikantných videí so sebou podľa neho nesie hneď niekoľko negatív.

Vyber tú ruku z nohavíc! Milionár tvrdí, že mužom na ceste za peniazmi stoja filmy pre dospelých
Profimedia

„Sledovanie p*rnografie je podľa môjho názoru obrovský problém. Zabíja totiž motiváciu a zabraňuje rastu a zlepšeniu v každej oblasti života – vo fitnesse, rodine, financiách aj v celkovom pocite naplnenia. Nechcem na ľudí kričať, aby ju nepozerali. Chcem im vysvetliť, že skoncovať s ňou je to najlepšie, čo pre seba môžu urobiť.“

Cavallini nezabudol poznamenať, že ak muž nemá dostatok sebazaprenia seknúť s touto činnosťou, nemá šancu dokázať v živote veľké veci. „Ľuďom sa nebude páčiť, čo im hovorím. No garantujem im, že ak sa prestanú sebauspokojovať čo i len na dva týždne, okamžite pocítia pozitívnu zmenu.“

Vyber tú ruku z nohavíc! Milionár tvrdí, že mužom na ceste za peniazmi stoja filmy pre dospelých
Profimedia

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.