Výhody, ktoré ženy nikdy neprestanú závidieť mužom

Nemusia rodiť, znášať PMS ani nosiť podprsenku.

Zdroj: © Shutterstock

Muži a ženy nikdy nebudú na úplne rovnakej vlnovej dĺžke. Vždy sa nájdu veci, ktoré si budeme navzájom závidieť, vyčítať a označovať za nefér.

Tak ako chlapi hovoria, že ženy to majú v živote oveľa ľahšie, stačí im ukázať výstrih a nôžky a majú prácu či skúšku v rukáve, tak aj my dievčatá máme veci, ktoré chlapom závidíme. Okrem iného, minimálne to, že nemusia rodiť a menštruovať…

Shutterstock

Toto sú veci, ktoré my baby závidíme silnejšiemu pohlaviu a hneď by sme s nimi menili.

1) Nemusia nosiť podprsenku. Z pochopiteľných dôvodov. Taktiež môžu pokojne chodiť bez trička.

2) Menej komplexov. Chlap nemusí mať krásne štíhle dlhé nohy nato, aby v lete nosil kraťasy. Dá si ich, i keď má poriadne kriváky. A presne to by väčšina žien nespravila.

3) Výdrž v alkohole. Česť výnimkám a dievčinám, čo za chalanmi stíhajú. No väčšinu zástupkýň nežnejšieho pohlavia po dvoch drinkoch vypína.

Drunk On One GIF - Find & Share on GIPHY

4) Nadávky. Ženy by nemali hrešiť, lebo dáma tak nerozpráva. Ale keď sa muž vyjadruje ako taký bača, to nikomu nepríde nevhodné, lebo je to chlap. Akoby mali ťažší život ako my a viac dôvodov na nadávky.

5) Holenie. Okrem toho, že si chlapci nemusia holiť nohy, aj strnisko je sexy. Popritom, keď babe vyraší chĺpok niekde, kde nepatrí, nasleduje panika, stres a termín u kozmetičky.

Shutterstock

6) Starý mládenec a stará dievka sú dva rozdielne pojmy. Zatiaľ čo starý mládenec asi len nemal šťastie v láske, ale stále je dobrá partia, žena, čo sa nevydala, pre spoločnosť znamená, že je jednoducho… nevydarená alebo zakomplexovaná vorkoholička.

7) Orgazmus. U nás je to trošku zložitejšie a pracuje sa na tom omnoho ťažšie…

8) Tehotenstvo. Muži nepoznajú pocit, keď ti to mešká a ideš sa zblázniť od nervov a ako naschvál všade vidíš kočíky a tehotné ženské.

9) Starnutie. Šediny sú sexy. Nemusia si farbiť vlasy a všemožne maskovať odrasty. A väčšinou sú muži vekom pre opačné pohlavie ešte atraktívnejší a zrejú do krásy. A taktiež im aj pribúda sexepílu.

10) Nelomcujú vami hormóny. PMS je obdobie, keď žena miestami neovláda, na koho kričí a z akého dôvodu. Ani nám to nie je príjemné a rady by sme sa nesprávali ako také psychopatky.

Shutterstock

11) Cikanie po stojačky. Ak potrebuješ ísť niekde rýchlo na toaletu, nie je s tým toľko práce.

12) Robenie prvých krokov. Možno tu veľa chlapov zaprotestuje, no aj my baby niekedy (samozrejme, nestáva sa to často) chceme spraviť prvý krok. Lenže sa bojíme, že budeme za zúfalky.

13) Promiskuita. Keď chlap nevie, kam by skôr „strčil“, v partii ho za to obdivujú a je pre nich druhý Stifler. Ak má podobnú záľubu dievča, je to radodajka, ktorá sa nikdy nevydá, pretože ju už nebude na staré kolená nikto chcieť. Každopádne, veľkého obdivu sa fakt nedočká.

Stifler GIF - Find & Share on GIPHY

14) Make-up. Ste fešáci a nepotrebujete k tomu žiadne veľké úpravy. A aj keď vás genetika šarmom a krásou príliš neobdarovala, netrhá vám to žily tak, ako nám ženám. A aj tak máte u žien pomerne veľkú šancu.

15) Účes. Ostrihaný nakrátko, ráno vstaneš, prehrabeš a hotovo. Bodaj by to aj u nás bolo také „ízy pízy“. Žehlička, kulma, taký gél na uhladenie účesu, hentaký vyživujúci olej na končeky a aj tak máme pocit, že namiesto vlasov máme na hlave metlu.

16) Metabolizmus. Keby sme toho my ženy požrali ako vy, museli by sme všetky nakupovať v nadrozmerných veľkostiach.

17)  Lepšie analytické myslenie, logika a priestorová orientácia. Áno, aj my dokážeme kde čo, ale čo sa týka počítačov, grafov a čísel, muži sú vo všeobecnosti lepší… i keď, samozrejme, výnimky potvrdzujú toto pravidlo.

18) Nepotrebujete 1000 párov topánok, aby ste sa dokázali zladiť. Máte jedny na zimu, jedny na leto a všetko je v poriadku.

19) A na záver – pivo. Môžete ho vypiť, koľko chcete. Nevadí vám pivné bruško a taktiež sa hneď neopijete.

Shutterstock
Reagujte!
Grr Grr
15
Grr
Fuuj Fuuj
18
Fuuj
Fňuk Fňuk
21
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
56
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Žena vyhrala v tombole obraz od Picassa v hodnote vyše milióna eur

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME