Sobota 1.10.2022
sk
Arnold
cz
Igor

Vyhrážal sa zabitím a fyzicky napadol manželku i svokrovcov, skončil vo vyšetrovacej väzbe

Obvinenému mužovi, ktorý je stíhaný väzobne, za tieto skutky v prípade odkázania viny hrozí trest odňatia slobody na dva až päť rokov.


Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach – okolie po vykonaní potrebných procesných úkonov a zadovážení dôkazov obvinil z trestného činu ublíženia na zdraví v súbehu s prečinom nebezpečného vyhrážania 51-ročného muža z okresu Košice okolie, ktorý koncom minulého týždňa v rodinnom dome v jednej z obcí v okrese Košice okolie po predchádzajúcej hádke fyzicky napadol svoju manželku (50). Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach Jana Mésarová.

Ženu udrel rukou do oblasti tváre a hodil po nej stoličku so slovami, že ich pozabíja. Tiež ju chytil pod krk. Keď žena prešla do časti domu, kde bývajú jej rodičia, obvinený muž fyzicky napadol aj ich. V tom čase obaja ležali na posteli. 74-ročného dôchodcu prikľakol nohou, päsťami ho udieral do oblasti tváre, dusil ho a zhodil na zem. Potom ho chytil za krk a päsťou opäť udieral do tváre. 70-ročná žena po uštedrenom údere spadla z postele. Počas fyzických útokov sa opakovane vyhrážal, že ich všetkých pozabíja. Potom sa žene a jej rodičom podarilo pred ním zamknúť.

Polícia sa o tomto skutku dozvedela prostredníctvom pracovníkov RZP, ktorí boli privolaní na miesto, a požiadali políciu o asistenciu. Vyslaná policajná hliadka agresora na mieste obmedzila na osobnej slobode a bol umiestnený do cely policajného zaistenia. Počas útoku obe ženy utrpeli podľa predbežných lekárskych správ ľahké zranenia, pričom 74-ročnému dôchodcovi spôsobil ťažké zranenia. Obvinenému mužovi, ktorý je stíhaný väzobne, za tieto skutky v prípade odkázania viny hrozí trest odňatia slobody na dva až päť rokov.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť