Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 23.9.2023
sk
Zdenka
cz
Berta
, Bertina
Zdroj: ©Shutterstock

Výkladový slovník mužského správania, ktorý potrebujú všetky slepo zamilované ženy

Keď kvôli motýlikom v brušku len slepo nasleduješ svoju naivitu.

Často v mene lásky nevidíme veci také, aké v skutočnosti sú, nahovárame si, obhajujeme svoje správanie, odpúšťame drahej polovičke a prekvitáme naivitou. Snáď už každá žena bola beznádejne zamilovaná a jej láska neopätovaná.

Niektorí muži sa občas správajú veľmi zvláštne, až sú nakoniec všetci na svete „rovnakí hajzli“. Nuž, stretávať sa treba aj s vyspelými jedincami, nielen s nevybujačenými honkotrtmi, ktorým láska a rešpekt nič nehovorí. Skús si na základe tohto výkladu vyselektovať, s kým máš dočinenia. Chlap, ktorý má skutočný záujem, sa predsa správa úplne inak.

Neozve sa pár týždňov a potom sa pripomenie, ako keby sa nič nestalo

Čo si myslí žena: On bol tak veľmi zaneprázdnený, chudáčik. Určite na mňa myslel celé dni a moje slzy boli úplne zbytočné. Bola som riadna vytočená, keď sa mi viac neozval, ale teraz už viem, že na to mal vážne dôvody.

Shutterstock

Čo sa v skutočnosti deje: Pravdepodobne mu to s tou druhou nevyšlo, alebo je to ten typ, ktorý si potrebuje hladkať ego, a tak skúša, či sa žena ešte oňho stále zaujíma.

Strávili ste spolu krásny večer a viac sa už neozval

Čo si myslí žena: Uponáhľali sme to, to je pravda, ale cítime to rovnako. Tá vášeň, tá láska! Teraz len testuje moju trpezlivosť, ak nie dnes, tak zajtra, alebo tak o 215 dní sa určite ozve a všetko bude fajn. Možno nie je teraz pripravený na lásku, zľakol sa vážneho vzťahu, veď takú babu ešte nemal. Bolo nám predsa spolu super. Myslím, že odchádzal veeeľmi spokojný. Viem, že ma má rád, cítim to.

Čo sa v skutočnosti deje: Potreboval si len vyprázdniť vajcia.

Pridal vašu fotku na internet

Čo si myslí žena: Vualá a teraz puknite od závisti, vy rajdy! On dal našu spoločnú foto na net, lebo my sme #couple#love#lifegoal#couplegoal#dalsiavporadi#laskanatyzden a takto verejne sme sa vlastne dali dokopy. Až priznanie vzťahu na internete znamená oficiálny začiatok vzťahu. No a čo, že ma celý večer nepočúval a pokukoval po iných. Je tam fotka? Je!

ArtCaveManiac / EMEFKA

Čo sa v skutočnosti deje: Chcel vytočiť svoju ex, aby vedela, o čo prišla, ako mu je fajn a ako rýchlo si vie nájsť za ňu náhradu.

Píše celé dni a noci, a to je asi tak všetko

Čo si myslí žena: Prv ma chce poriadne spoznať, až potom ma pozve na kávu. A možno sa len bojí, že ho odmietnem. Chlapi to len ťažko vedia spracovať, no neviem, čoho sa bojí, veď vidí, že aj ja mám záujem. Nebudem naňho tlačiť, nech si nemyslí, že som nejaká stíhačka, no volať ho von prvá určite nebudem!

Odporúčame prečítať:

KVÍZ: Ako sa volajú tieto vedľajšie postavy z Harryho Pottera?

Čo sa v skutočnosti deje: Nuda, nuda a ešte raz nuda. Spravil si z nej bútľavú vŕbu, poradcu, veď sa musí niekomu vyrozprávať. A kto vie o ženách viac ako práve žena? Ak by mal skutočný záujem, už dávno by ju chcel vidieť osobne, takže ak to neprišlo ani po x mesiacoch, už to nepríde nikdy.

Začal konverzáciu, ale nerozvíja ju

Čo si myslí žena: Vybila sa mu baterka. Stratil telefón. Priletel holub a ukradol mu ho. Podaroval ho bezdomovcovi, pretože má veľké srdce. Veď začal konverzáciu, skutočne sa o mňa zaujíma, len mu niečo do toho prišlo. Už tri dni.

Shutterstock

Čo sa v skutočnosti deje: Pripomenul sa, len aby sa nepovedalo. Musí si ju predsa držať na udičke, keby niečo. Pripomenie sa znova v piatok večer, to je tá najvhodnejšia chvíľa. Podnapitá, po láske túžiaca žena, ktorej vôbec nedochádza, že sa s ňou len hrá.

Vždy sa začne okolo teba krútiť, až keď vidí, že má konkurenciu

Čo si myslí žena: Chlapec žiarli. To je super! Cítim, ako mu na mne záleží, a to, že nechce, aby sa iní so mnou bavili, to jasne dokazuje. Aký je len zlatý, veď on vie, že ja mám oči len preňho. Ale predsa len budem ešte trošku provokovať, nech vidí, že nie je jediný na svete, kto má o mňa záujem.

Čo sa v skutočnosti deje: Je to niečo také, ako keď malý chlapec nechce zjesť svoju desiatu, ale oblíže ju, aby ju nezjedol ani nik iný. Dokazuje si nadradenosť, miluje súťaživosť a o to viac ten pocit, že niet väčšieho frajera široko-ďaleko.

Chce byť s tebou dobrý kamarát, no zároveň flirtuje ďalej

Čo si myslí žena: On si ani nevšimol, že už ma dávno miluje. Veď podvedome so mnou naďalej flirtuje. Možno sa bojí ísť do niečoho vážnejšieho, určite mu ublížila nejaká sedlaňa, alebo ma len potrebuje viac spoznať. Dám mu toľko času, koľko len bude potrebovať, a dovtedy sa budem tváriť ako tá najlepšia kamoška pod slnkom.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Čo sa v skutočnosti deje: On dobre vie, že je doňho totálne rachnutá, a pokiaľ mu to bude vyhovovať, dovtedy bude hrať túto hru. Čiže, rozumej, kým si nenájde skutočnú priateľku. Taká kamoška s výhodami nie je nikdy na zahodenie a nebude predsa raniť city, nie je až taký sviniar. Úprimnosť sa vo vzťahoch predsa netoleruje.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.