Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 8.12.2022
sk
Marína
cz
Květoslava
Zdroj: ©Shutterstock

Výkladový slovník ženského správania, ktorý ocení každý zmätený muž

Lebo ženy hovoria jedno, ale myslia si niečo celkom iné...

Ženy sú komplikované stvorenia. A ani samotný internet neponúka dostatok priestoru, aby bolo možné objasniť všetko, čo im behá hlavou. Aj napriek tomu sme sa o to pokúsili. Pripravili sme teda niekoľko príkladov ženského správania, ktoré si muži chybne vykladajú, a tiež čo v skutočnosti takéto správanie znamená.

Neodpovedá na opakované správy

Čo si myslí chlap: Ahoj. Ahoj. Ahoj. Ahoj. Možno, keď jej napíšem sedemnásťkrát ahoj a potom to ešte párkrát obmením za „ahojček“ alebo „čauko“, prehliadne fakt, že som tak trochu zúfalý, dotieravý a otravný a konečne sa ulakomí na nejakú odpoveď. Hocijakú. Keď nie, tak jej pošlem fotku svojho rozkroku. Lebo ako hovorí staré čínske príslovie: čo nespraví fotka nahého vtáka, tomu netreba vymýšľať lepšie čínske príslovia.

Čo sa naozaj deje: Pre. Bo. Ha. Jej život sa razom zmenil na hororovú verziu komédie 50x a stále po prvý raz a zdá sa, že to celé nemá konca kraja. Mohla ti síce hneď v úvode povedať, že nemá záujem, no najprv jej to bolo ľúto, po desiatom raze zase trápne a teraz je celkom rada, že sa na to vykašľala. Podľa tvojho správania si totiž očividne upnutý psychopat.

Shutterstock

Mlčí

Čo si myslí chlap: Chce mlčať, tak nech si mlčí. Ústa má, keď jej včera prihorela zápražka, ukázala, že aj slovnú zásobu má celkom pestrú, takže jej naozaj nič nebráni pretaviť svoje myšlienkové pochody do verbálnej, mužskej neznalosti zrozumiteľnejšej verzie. Ja zatiaľ vybehnem na pivko, možno ju to dovtedy prejde.

Čo sa naozaj deje: Neprejde, určite nie. Čokoľvek si si myslel, že sa jej počas tvojej aktívnej konzumácie tekutého chleba rozleží v hlave, sa nerozleží, ale znásobí. Keď sa vrátiš domov, váš byt bude ako vystrihnutý z Haberovej pesničky, teda s drobnou výnimkou, že na toto ticho by rady pred Tuzexom asi neboli.

Shutterstock

„Nič mi nie je.“

Čo si myslí chlap: Pivová taktika očividne nezabrala, je čas posilniť stratégiu. Tak som sa jej opýtal, čo sa deje… a tu to máme. Že ja som sa vôbec pýtal. Nič. Nedeje sa nič. Mlčí a nedeje sa nič. Tak keď sa nedeje, tak sa nedeje, nie?! Tak asi budeme čakať, kým sa to nič dodeje, aby sme zase mohli fungovať ako dvaja normálni ľudia a komunikovať na viac ako jednoslovnej úrovni.

Čo sa naozaj deje: Fakt ti nenapadá, čo by asi tak mohlo byť vo veci? Detailne si vybav obdobie posledných desiatich rokov… nič sa ti nevybavuje?! Ani to, ako si štyri roky dozadu napísal pod fotku bývalej, ktorá vtedy ešte nebola bývalá, že je najkrajšia žena na svete? Ani to, ako si 17. septembra 2016 nechal hore hajzlovú dosku? Nič?!

zlepšovák, pomôcka, tipy a triky, skutočný význam bežných vecí

Odporúčame prečítať:

8 vecí, ktoré bežne používaš, ale nepoznáš ich skutočný význam a funkciu

Neozýva sa po spoločne strávenej noci

Čo si myslí chlap: Dievča len potrebuje predýchať všetky tie seizmické senzácie. Len čaká, kým jej dovibruje rozmnožovacie ústrojenstvo a bude zase raz schopná ťukať správy do mobilu bez toho, aby sa triasla sťa osika. Predsa len, chúďa, takého kanca ešte nemala, musí vstrebať všetky tie nové dvere, čo sa jej v sexuálnej sfére práve pootvárali.

Čo sa naozaj deje: Tri minúty. Trvalo to presne tri minúty. Len čo si jej vypustil spŕšku biologického odpadu rovno na pupok a nahodil výraz ultimátneho borca, pochopila, že tadiaľto cesta nevedie. A fakt, že celá aférka trvala kratšie ako prezidentské pôsobenie Andreja Danka počas inaugurácie, tomu teda vôbec nepridala. Tá sa už neozve.

Shutterstock

Správa sa len ako kamarátka

Čo si myslí chlap: Možno, keď jej zase kúpim kvety, možno, keď jej zase poviem, aká je nádherná, možno, keď ju zase pozvem do kina a zase za ňu všetko zacvakám… možno potom konečne poľaví. Aj keď viem, že ma celý tento pseudo vzťah ruinuje finančne aj psychicky, ona jedného dňa pochopí. Snáď.

Čo sa naozaj deje: Haven’t I made it obvious? Haven’t I made it clear? Want me to spell it out for you? F-R-I-E-N-D-S… začal si si spievať? To je dobre. Lebo, kamoško, táto pesnička je o tebe a nezáleží, koľkokrát jej kúpiš kvety a koľkokrát jej povieš, ako dobre vyzerá. Stále ťa bude mať rada len ako kamaráta. Ale nezúfaj, friendzone je pekné miesto a určite sa tam zoznámiš s množstvom zaujímavých ľudí.

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť