Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 2.2.2023
sk
Erik, Erika
, Erich
cz
Nela

„Vymaž to, inak bude koniec.“ Muž poslal priateľke 5-minútový časovač na odstránenie fotky

Ukážkový príklad toho, ako by nemal vyzerať zdravý vzťah.


Ženy si rady idealizujú svojich partnerov a cez ružové okuliare narazené na nose často nevidia, že ich srdca šampión je vlastne úplný kretén. No jedného dňa príde zlom a fakt, že toto asi nebude ten pravý, už viac proste nemožno ignorovať. Napríklad keď ti začne diktovať, čo presne môžeš a nemôžeš zdieľať na svojich sociálnych sieťach.

Na sociálnych sieťach už stroskotal nejeden vzťah, takže tento nebol prvý a rozhodne nebude ani posledný. Prípad mladej slečny, ktorá na TikToku vystupuje ako @hteesheee, je však predsa trochu špecifický a zároveň nám poskytuje názornú ukážku toho, ako by komunikácia v zdravom vzťahu vyzerať teda naozaj nemala. Ale veď posúď sám.

5-minútové ultimátum na odstránenie fotografie

„Všetci hovoria, že Euphoria príliš dramatizuje, ale ja som musela riešiť toto,“ píše vo virálnom videu, ktoré rýchlo obletelo svet a doposiaľ nazbieralo viac ako 1,6 milióna zhliadnutí. Slečna sa v ňom delí o konverzáciu s – teraz už bývalým – frajerom, ktorý očividne žije v domnienke, že akonáhle tituluje ženu ako svoju priateľku, tá stráca akýkoľvek nárok na slobodné rozhodnutia.

„Ak tá fotka nezmizne do piatich minút pred 13:40, tak sme skončili,“ píše jej a zároveň posiela časovač, ktorý odpočítava posledné minúty ich „harmonického“ spolužitia. Ľudia v komentárovej sekcii neverili vlastným očiam. „Veď je to úplne normálna fotka,“ napísal niekto. „Rýchly a jednoduchý návod, ako sa strápniť pred celým internetom,“ vyjadril sa na konto manipulatívneho ex frajera zase ktosi ďalší. A čo si o celej situácii myslíš ty?


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť