Vymysleli sme desivé kostýmy na Halloween, ktorými zažiariš

V každom z nich budeš medzi všetkými tými Jokermi vytŕčať.

Zdroj: Viktor Forgacs, Unsplash

Aj napriek tomu, že sa na Slovensku každoročne horlivo diskutuje o tom, či máme oslavovať Halloween alebo nie, ho mnohí oslavujú. Obľúbený je hlavne medzi mladšími ročníkmi. A povedzme si pravdu, je to vlastne len obyčajný maškarný, ktorý je v inom dátume.

Ak si jeden z tých, ktorý nerieši a chystáš sa na nejakú žúrku v maske, tak sme si pre teba pripravili hneď niekoľko tipov na originálne kostýmy. Niektoré sú hotové za pár sekúnd, iné budú vyžadovať trochu kreativity. Ale pozor, sú medzi nimi aj poriadne hrozivé!

Graf tvojho času stráveného na sociálnych sieťach

Keď si uvedomíš, že tráviš na sociálnych sieťach niekoľko hodín denne, vie to byť poriadne desivé. Rovnako aj vtedy, keď ho pripomenieš ostatným ľuďom okolo teba.

View this post on Instagram

It’s almost that time 👻

A post shared by kb illustration (@kb.illustration) on

Meškajúca menštruácia

Za menštruáciu už bolo prezlečených mnoho ľudí, ale za meškajúcu nikto. Stačí sa obliecť ako vložka alebo tampón a zobrať si so sebou kalendár so zaznačeným dátumom a výkričníkmi.

Na Kočnera

Maska väzňa býva medzi ľuďmi veľmi obľúbená, ale čo takto ísť tentoraz za konkrétnu osobu? Taký Kočner je u nás momentálne veľmi známy.

Gorila

Podobne je to s oblekom gorily. Niekde budeš za zviera, ktoré je každému dobre známe, ale na Slovensku budú všetci vedieť, že si sa prezliekol za kauzu. Veď to ja sakra nápadité.

Volebná urna

Stačí ti zobrať kartónovú krabicu, ktorú dáš na seba a napíšeš na ňu, že je to urna pre parlamentné voľby. Z tých majú strach nielen naši politici, ale aj my občania.

To do list

Rôzne povinnosti, hlavne také tie ako platenie účtov a objednávanie sa k doktorom, vedia dosť znepríjemniť život. Občas, keď ich máš napísané na jednom kuse papierika, vedia navodiť nepríjemné pocity.

Zostatok tvojho účtu

Podobne ako pri grafe s časom stráveným na sociálnych sieťach je to veľmi jednoduchý kostým, ktorým určite medzi sexi mačkami, sestričkami a inými tvormi zaujmeš.

Diplomová práca

Všetci vysokoškoláci, ktorí sa na jej písanie chystajú, vedia, o čom je reč. Táto téma sa medzi spolužiakmi radšej ani nevyťahuje. S blížiacim sa dátumom odovzdania napätie narastá. Stačí ti požičať si niekoho diplomku, prípadne ju skamuflovať namaľovaným kusom kartóna a kostým máš hotový.

Ghosting

Znázorniť tento fenomén nebude vôbec náročné. Ak nie si fanúšikom párty, tak z nej jednoducho bez slova zmizneš a budeš dokonale predstavovať ghosting. Tento výraz totiž označuje jav, keď ťa niekto z ničoho nič začne ignorovať a doslova zmizne z tvojho života. Blokne si ťa na sociálnych sieťach, nedvíha telefón a keď ťa vidí na ulici, tvári sa, akoby tam ani nebol.

Zľavy v obchodoch

Stačí si dať na seba žlté tričko s nápisom SALE. Pre mnohých priateľov nákupuchtivých priateliek je to dostatočne nepríjemný pohľad.

Nefungujúci internet

Stačí si na seba umiestniť wifi znak s výkričníkom. Prípadne môžeš tento kostým podporiť tak, že pridáš znak vybitej baterky na telefóne a je to.

Artem Beliaikin, Unsplash

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
15
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Muž vytvoril snubný prsteň z netradičnej ingrediencie. Internet tým znechutil


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME