Sobota 28.5.2022
sk
Viliam
cz
Vilém, Viliam

Návody na skonštruovanie nejakého toho stola či nábytku z obchodu asi nepatria k nikoho obľúbenému čítaniu. Sú napísané stroho a sucho a len málokedy v nich nájdeme niečo, čo by nás prekvapilo.

To však nie je prípad návodu pre taburetku, ktorý bol zverejnený na reddite a je vyobrazený nižšie. Samotný návod mal síce len päť krokov, ale bol to práve piaty bod, čo užívateľov internetu poriadne pobavil.

Step 5 of my furniture instructions is to order a pizza from mildlyinteresting

Zákazníci v ňom totiž nájdu obrázok pizze a nasledovný popis: „Krok piaty: Objednajte si pizzu, zaslúžite si ju. 50 % skladania nábytku končí hádkou (až na tento). 100 % donášok pizze končí šťastím. To sú fakty, ale čo my vieme? Ak patríte medzi celiatikov alebo máte alergiu na laktózu, tak vám vyjadrujeme úprimnú sústrasť.“

Zdá sa teda, že výrobca mal zmysel pre humor a týmto spôsobom ho neváhal uplatniť v samotnom návode. Rozhodne išlo o príjemné prekvapenie, ktorým určite vyčaril úsmev na tvári nejedného zákazníka. Niet divu, že sa mu dostalo veľkej pozornosti aj na internete.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť