Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Návody na skonštruovanie nejakého toho stola či nábytku z obchodu asi nepatria k nikoho obľúbenému čítaniu. Sú napísané stroho a sucho a len málokedy v nich nájdeme niečo, čo by nás prekvapilo.

To však nie je prípad návodu pre taburetku, ktorý bol zverejnený na reddite a je vyobrazený nižšie. Samotný návod mal síce len päť krokov, ale bol to práve piaty bod, čo užívateľov internetu poriadne pobavil.

Step 5 of my furniture instructions is to order a pizza from mildlyinteresting

Zákazníci v ňom totiž nájdu obrázok pizze a nasledovný popis: „Krok piaty: Objednajte si pizzu, zaslúžite si ju. 50 % skladania nábytku končí hádkou (až na tento). 100 % donášok pizze končí šťastím. To sú fakty, ale čo my vieme? Ak patríte medzi celiatikov alebo máte alergiu na laktózu, tak vám vyjadrujeme úprimnú sústrasť.“

Zdá sa teda, že výrobca mal zmysel pre humor a týmto spôsobom ho neváhal uplatniť v samotnom návode. Rozhodne išlo o príjemné prekvapenie, ktorým určite vyčaril úsmev na tvári nejedného zákazníka. Niet divu, že sa mu dostalo veľkej pozornosti aj na internete.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.