Výskumníci zistili, že psičkári bozkávajú domácich miláčikov viac než svojich partnerov

Kto by ale tým psíkom odolal?

Zdroj: Pexels

Milovníci psíkov nám iste dajú za pravdu, keď povieme, že život so štvornohým chlpáčom je plný zábavy, ale hlavne neuveriteľnej a nekonečnej lásky. Darmo, pes je skutočne najlepším priateľom človeka a dokáže mu byť nesmierne oddaný. Preto ich, koniec-koncov, tak milujeme a nedáme na nich dopustiť.

Podľa najnovšej štúdie, ktorá sa zameriavala na majiteľov psov v Spojených štátoch, ich dokonca ich páni bozkávajú viac, než by si ktokoľvek myslel.

Štúdiu vypracovala firma Riley’s Organic, pričom chcela zistiť, ako veľmi sú si ľudia a psíkovia blízki. Výsledky, ktoré zverejnil aj magazín People, možno viacerých prekvapia. Podľa štúdie až 52 % majiteľov psov bozkáva svojich miláčikov viac než svojich životných partnerov.

Rovnakých 52 % ľudí uviedlo, že preferuje spať v jednej posteli so svojím psom a nie s manželom/manželkou či priateľom/priateľkou. Prečo to tak je? Napovedať by nám mohlo ďalšie číslo zo spomínanej štúdie. Až 94 % ľudí považuje psa za svojho najlepšieho priateľa.

Je len logické, že najlepším priateľom prejavujeme náklonnosť vždy, keď je to možné. K tomu patria objatia, hladkanie, a samozrejme, aj bozky. Ľudia na sociálnych sieťach reagovali na zverejnenú štúdiu s veľkým súhlasom. Michael Machuca napísal: „Moja láska k mojim psíkom je nekonečná. Ľudia sú dobrí len niekedy.“

„Milujem moje zvieratá viac než kohokoľvek. Sú dokonalé. Pravdaže ich bozkávam viac než kohokoľvek iného. Žiadny človek sa im nevyrovná,“ priznala sa zase Jennifer Ruth Peterson. Iní užívatelia zase vyzdvihovali nekonečnú lásku, ktorú im dávajú ich psíkovia, ako aj ich schopnosť porozumenia a ohromnej vernosti.

Zdroj: people.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
5 mrazivých a záhadných zmiznutí ľudí, ktoré zachytili bezpečnostné kamery

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME