Výstražné znamenia toho, že ťa má tvoja drahá pekne pod papučou

Signály, ktoré prehliadaš, keď si zamilovaný.

Zdroj: © Profimedia

Samozrejme. Niekedy muži potrebujú usmerniť, poradiť a „dať do pucu“. A nie vždy sú to roztomilé „koťátka“, to je fakt. No keď druhý partner vo vzťahu, či už je to muž alebo žena, začne ťahať za kratší koniec, môže mu to narobiť poriadne nepríjemnosti.

Totiž, ak je láska príliš hlboká, sme schopní pre toho druhého urobiť naozaj všetko. No všetko má svoje limity. A smutné je, že pozíciu „podpapučníka“ často obsadia chalani, ktorí si ju vôbec nezaslúžia.

Možno aj ty máš v partii kamoša, v ktorom všetci vidíte adepta na tento post, avšak nikto z vás ho nedokáže ovplyvniť natoľko, aby pohľadal stratené gule a začal sa správať ako chlap… Ak tvoj vzťah vykazuje tieto „príznaky“, je dosť možné, že si pod papučou.

Neexistuje kompromis

Všetko podriaďuješ iba jej. Začal si pozerať telenovely namiesto futbalu. Kvôli nej si už nedáš ani pivko, aby si náhodou paničke nesmrdel. Kompromis pre ňu znamená ústupok z tvojej strany.

A ty zakaždým poľavíš, veď ju ľúbiš najviac na svete, princeznú, a ako si vôbec bez jej organizačných schopností doteraz žil? A čo keby sa s tebou rozišla, keby nepočúvneš? Nič lepšie by sa ti nemohlo stať… A okrem iného by ti aj spadol obrovský balvan zo srdca.

Nicki Minaj Queen GIF - Find & Share on GIPHY

Vysmieva sa z teba

Z tvojej práce, výzoru, schopností (aj tých posteľových). Zosmiešňuje ťa na verejnosti. Nemá rešpekt voči tomu, čomu sa venuješ. Lebo ona je žena a zarába viac ako ty, pretože ona má vysokú školu a ty nie. Čiže ty nemáš najmenšie právo sa k určitým veciam vyjadrovať, keďže ona je tu tá múdrejšia.

Iní muži

Dáva príliš najavo záujem o iných mužov. A to aj pred tebou. A takmer ku každému sa správa milšie ako k tebe. Porovnáva ťa. Kamoškin muž má krajšie telo, susedin zas lepšiu prácu. Alebo s nimi otvorene filtruje a ty jej na to nič nepovieš, aby sa náhodou krásavica nenahnevala. No ale takého týpka dokonale vystihuje už iba jedno slovné spojenie a to je „kastrát obecný“…

Maximálne pod papučou ?
Meme EMEFKA

Zvyšuje na teba hlas

A cítiš sa pri nej často ako päťročné decko. Nadáva ti. Ako malému. Že si neupratal, že si bol k nej drzý, že si skrátka dement. Všetko je tvoja chyba a aj za veci, ktoré sa stali jej, môžeš iba ty. Už len čakáš, kedy ti dá na holú…

Neprispieva do domácnosti

Zakazuje ti používať jej veci. Hlavne, že ona žije z tvojej výplaty a všetkých príjmov, no keď ty náhodou použiješ nejakú jej vec, už je oheň na streche. Ale ty jej to toleruješ.

person girl woman hair photography steam smoking portrait model human fashion facial expression aggression hairstyle smile eyebrow long hair close up human body face eye head photograph skin beauty expression angry blond organ emotion trouble feeling grumpy evil anger dispute photo shoot rage upset mimic brown hair frustrated annoying dissatisfied portrait photography art model supermodel pout
https://pxhere.com/en/photo/1384125

Zanedbávaš kamarátov

Ak aj náhodou ideš s kamošmi na pivo, hneď po usadení jej píšeš SMS alebo jej voláš. Počas večera jej taktiež píšeš, pretože nechceš mať doma peklo a ostať bez sexu ďalšie tisícročie. Si už častejšie s jej kamoškami ako so svojimi kamarátmi. A navyše…

Ona ich priam nenávidí, pretože majú na teba vraj zlý vplyv. Ešteže ho má ona taký priaznivý… Pri takej žene cítiš, že si utiahnutejší a nie si šťastný. Respektíve, podstúpil si psychickú vazektómiu, iba o tom ešte nevieš…

Správaš sa podľa jej vzorca

Má to svoje limity a tým teraz nemyslíme to, že nemôžeš pretiahnuť pol dediny, aj keď máš chuť. Nie. V rámci vzťahu prípustných medzí. Odmietneš mamin vynikajúci segedín, lebo keby to tvoja drahá uvidela, nebavila by sa s tebou poriadne dlho.

Rozhodla sa totiž, že bude jesť vegan bio raw „lahôdky“, teda ty, jej otrok, ich teraz budeš musieť papkať pekne poslušne s ňou. Veď ona vie, čo sa má a nemá…

Nezaujíma sa o teba

Nikdy sa neopýta, ako sa máš, čo chceš jesť alebo ako bolo v práci. Netrápia ju tvoje rozhodnutia, pohľad na vec, pretože tvoj názor pre ňu nemá žiaden význam. Ju jednoducho nezaujíma, čo cítiš, ale keby si sa to náhodou neopýtal ty jej, si bezcitný hajzel. Skrátka, v tejto domácnosti je len jeden pán a ten druhý je pes. A hádaj, čo z toho si ty.

Angry Knock Knock GIF by Bayerischer Rundfunk - Find & Share on GIPHY

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
18
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
6
Uups
Haha Haha
28
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia sa podelili o tie najkrajšie gestá od cudzích ľudí, aké kedy zažili

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME