Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Vývojár prezradil, že má šesť zamestnaní naraz. Chce sa stať milionárom a odísť do dôchodku ešte v mladom veku

Šesť prác naraz? Niektorí to kritizujú, iní na tom nič zlé nevidia.


V dnešnej dobe nie je ničím zvláštnym, ak má človek viac pracovných pomerov. Iste by sme našli ľudí, ktorí majú okrem práce na plný úväzok ešte jednu či dve na čiastočný úväzok či brigádu. Ale mať až šesť prác naraz? Ako píše portál Times Now News, aj takéto prípady existujú. Nedávno sa svojimi šiestimi prácami pochválil nemenovaný používateľ na sociálnej sieti Reddit.

Muž pracuje ako vývojár a zo strachu z toho, že mu pandémia priškrtí rozpočet, postupne priberal ďalších klientov. Ako živnostník dnes teda pracuje pre šiestich ľudí. Ako sám napísal, keďže pracuje z domu, môže si to dovoliť. „Ak by som musel dochádzať do kancelárie, tak by som to robiť nemohol,“ dodal.

Shutterstock

Plánuje sa stať milionárom

Podľa vlastných slov si do konca tohto roku pri súčasnom tempe zarobí viac ako 612-tisíc eur. Zarobené peniaze navyše ďalej investuje do dividend, ktoré mu vynášajú viac ako 1 700 eur mesačne.

Ako prezradil, jeho cieľom je byť do štyridsiatky milionárom a dať pracovnému životu zbohom. Faktom ale je, že jeho klienti ani len netušia, že pracuje aj pre iných ľudí. „Zrejme ale niečo tušia. Vnímajú ma asi ako trochu pomalšieho vývojára, ale nie zlého. Vo svojej práci som dobrý a pracujem aj počas schôdzok,“ uviedol s tým, že bežne pracuje 14 hodín denne.

Shutterstock

Podľa niektorých používateľov tento živnostník nehrá čistú hru a svojich klientov vlastne podvádza. Iní v tom ale problém nevidia, pokiaľ svoju prácu vykonáva dobre a bez problémov.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.