Utorok 5.7.2022
sk
Sviatok svätého Cyrila a Metoda | Cyril, Metod
cz
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje | Cyril, Metoděj

Vývojár prezradil, že má šesť zamestnaní naraz. Chce sa stať milionárom a odísť do dôchodku ešte v mladom veku

Šesť prác naraz? Niektorí to kritizujú, iní na tom nič zlé nevidia.


V dnešnej dobe nie je ničím zvláštnym, ak má človek viac pracovných pomerov. Iste by sme našli ľudí, ktorí majú okrem práce na plný úväzok ešte jednu či dve na čiastočný úväzok či brigádu. Ale mať až šesť prác naraz? Ako píše portál Times Now News, aj takéto prípady existujú. Nedávno sa svojimi šiestimi prácami pochválil nemenovaný používateľ na sociálnej sieti Reddit.

Muž pracuje ako vývojár a zo strachu z toho, že mu pandémia priškrtí rozpočet, postupne priberal ďalších klientov. Ako živnostník dnes teda pracuje pre šiestich ľudí. Ako sám napísal, keďže pracuje z domu, môže si to dovoliť. „Ak by som musel dochádzať do kancelárie, tak by som to robiť nemohol,“ dodal.

Shutterstock

Plánuje sa stať milionárom

Podľa vlastných slov si do konca tohto roku pri súčasnom tempe zarobí viac ako 612-tisíc eur. Zarobené peniaze navyše ďalej investuje do dividend, ktoré mu vynášajú viac ako 1 700 eur mesačne.

Ako prezradil, jeho cieľom je byť do štyridsiatky milionárom a dať pracovnému životu zbohom. Faktom ale je, že jeho klienti ani len netušia, že pracuje aj pre iných ľudí. „Zrejme ale niečo tušia. Vnímajú ma asi ako trochu pomalšieho vývojára, ale nie zlého. Vo svojej práci som dobrý a pracujem aj počas schôdzok,“ uviedol s tým, že bežne pracuje 14 hodín denne.

Shutterstock

Podľa niektorých používateľov tento živnostník nehrá čistú hru a svojich klientov vlastne podvádza. Iní v tom ale problém nevidia, pokiaľ svoju prácu vykonáva dobre a bez problémov.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť