Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.6.2023
sk
Žaneta
cz
Laura

Vyzerá to takto aj v tvojom vzťahu? Tieto krátke úseky zo života partnerov ťa rozosmejú

Ako to dopadne, keď vezme žena muža nakupovať alebo do divadla, keď ide hokej?


Partnerský život prináša mnoho výziev a úskalí, no niekedy aj vtipných momentov, na ktoré budeme vždy s úsmevom spomínať. Niekedy by si toho druhého najradšej poslal kadeľahšie, inokedy sa naňho iba dívaš a hovoríš si, aké máš šťastie.

Aj o tom bude nový seriál Televízie JOJ, ktorý príde na obrazovky už 24. mája (streda). Novinka Tomáš a Diana vychádza z francúzskeho seriálu Un gars, une fille (Chlapec a dievča), ktorý vznikol už v roku 1999 a diváci ho poznali ako krátke 5-minútové útržky zo života manželov.

TV JOJ sa podarilo spraviť z neho krátke scénky, pričom dokopy bude 26 častí. O úspechu seriálu môže svedčiť aj to, že Slovensko bude 30-tou krajinou, v ktorej sa pôvodný seriál vysiela. „Seriál prinesie viac ako stovku vtipných skečov z partnerského života, ktoré patria k vôbec najpopulárnejším v televíznej či internetovej tvorbe,“ uvádza generálny riaditeľ JOJ Group Marcel Grega.

Vzťah v zrelom veku s dávkou humoru

Tomáš a Diana sú partneri, ktorí sa rozhodli ísť spolu životom. Diana je veľmi emocionálna a všetko, čo cíti, musí dať hneď najavo. Tomáš je zase typický muž s racionálnym uvažovaním, vie byť starostlivý a chce robiť veci dokonale. Tak ako každý vzťah, aj oni niekedy dôjdu do situácií, keď je potrebné toho veľa vysvetľovať. Na základe toho vzniká množstvo situácií a konfliktov, ktoré pozná vo vzťahu hádam každý z nás.

Záchvaty smiechu

Divákov čaká nával vtipných momentov, ako napríklad ten, keď Diana vezme Tomáša do divadla. Ona sa rozplýva a je nadšená z predstavenia, no keď sa opýta Tomáša, ako sa mu to páči, on jej so slúchadlami v ušiach odpovie stav hokejového zápasu. Nesmie chýbať ani klasická žiarlivosť, „intímne prekvapenia“ či situácie, keď si myslíme, že toho druhého poznáme najlepšie. No v skutočnosti sa ukáže, že niekedy naozaj nepoznáme, a čudujeme sa, s kým to žijeme.

„​Pripravte sa na seriál prinášajúci krátke úseky zo života dvojice v zrelom veku s nadhľadom a humorom, pri ktorom sa zasmejete, oddýchnete si a možno si aj poviete, že je to presne ako u vás doma,“ uvádza TV JOJ na svojom webe.

Sleduj nový seriál Tomáš a Diana už túto stredu (24. mája) o 20:35 na JOJke.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje