Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka
Zdroj: ©Shutterstock

„Vyzerala skoro ako ty.“ Bizarné výhovorky, ktorými sa ľudia snažili obájiť svoje aférky

"Keď ti je podobná, tak to vlastne ani nie je nevera."

Podviesť niekoho je jedna vec. Ale snažiť sa toho druhého presvedčiť, že to vlastne celé bola jeho vina, že to išlo úplne mimo teba a že za to prakticky nemôžeš, to je už úplne iný level svinstva. Títo ľudia z Redditu majú, nanešťastie, presne s takým skúsenosti. Prečítaj si spolu s nami, čo odporné si od svojich neverných polovičiek vypočuli.

1. Rodila som cisárskym rezom, takže mi na bruchu ostala veľká jazva. Keď ma podviedol, obhájil to tým, že skrátka „potreboval znovu vidieť telo skutočnej ženy“. Nebudem klamať, poriadne to otriaslo mojím sebavedomím.

2. „Vyzerala skoro ako ty. Keď ti je podobná, tak to vlastne ani nie je nevera.“ On sa tiež podobá na svojho brata, ale to neznamená, že s ním začnem chrápať…

3. Ťahal som tri roboty, aby mohla ostať doma a starať sa o domácnosť. Povedala mi, že je to moja chyba, lebo som ju nechával v noci samu doma, aj keď viem, aká býva vzrušená. Odsťahoval som sa rýchlejšie, ako stihla narátať do päť.

4. „Posledný týždeň som si zabudla dať antidepresíva. Myslela som si, že halucinujem.“

výhovorky, nevera
Shutterstock

5. „Preferujem polyamorné vzťahy, no myslel som si, že by si s tým nesúhlasila.“ Toto padlo po tom, čo som mu povedala, že by som tomu bola otvorená, len potrebujem, aby sme o tom detailne komunikovali. Vysvitlo, že nemal záujem o polyamorný vzťah – skrátka chcel spať s každou, ktorá mu prišla pekná, zatiaľ čo ja budem verná len a len jemu.

6. „Moja psychiatrička mi povedala, že to mám urobiť.“ Prepáč, ale žiadny lekár by neodporučil svojmu pacientovi, nech podvedie partnera, s ktorým strávil posledných sedem rokov života. Už je to viac ako desať rokov a ten moment mi stále spôsobuje mdloby.

Prvé reakcie Ruža pre nevestu

Odporúčame prečítať:

Psychologička vysvetlila, prečo Slováci milujú Ružu pre nevestu či Love Island. Je sledovanie reality šou nebezpečné?

7. „Myslel som si, že mám na viac.“ Boli sme spolu 25 rokov.

8. „Chcela sa zabiť.“ Snažil sa mi vysvetliť, že to vlastne nebola nevera, ale pokus zachrániť niekomu život, a keďže to vyšlo, mala by som byť naňho hrdá a nie sa takto paprčiť. Neuveriteľné, aká som sebecká.

výhovorky, nevera
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.