Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 15.7.2024
sk
Henrich
cz
Jindřich
Zdroj: ©Shutterstock

„Vyzerala skoro ako ty.“ Bizarné výhovorky, ktorými sa ľudia snažili obájiť svoje aférky

"Keď ti je podobná, tak to vlastne ani nie je nevera."

9. „Nesprávala si sa ako moja manželka.“ Bolo to uprostred pandémie, on prišiel o prácu, ja som bola jedinou živiteľkou rodiny, nonstop vystresovaná, synovi diagnostikovali autizmus a otec mi umieral na rakovinu. Úprimne ma mrzí, že mojou prioritou číslo jedna nebol jeho pipík.

10. „Bolo to so ženou. Vieš, že nie som na ženy, len som bola zvedavá.“ To je jedno. Aj tak sa to ráta.

11. „Už sme si dali pusu. Bolo by divné, keby som sa s ňou po tom nevyspal.“ Už som mu zbalila veci. Bolo by divné, keby som ho po tom aj nevykopla z domu.

12. „V klube bola tma. Myslela som si, že si to ty.“ Chalan bol o dve hlavy nižší a inej farby pleti. Ani po troch fľašiach vodky by si nás nemohla pomýliť.

výhovorky, nevera, vzťah
Shutterstock

13. „Dávali sme si predsa pauzu.“ Nedávali. Povedala, že chce ísť pozrieť rodičov do rodného mesta a trochu si prečistiť hlavu. Fakt som netušil, že to v jej ponímaní znamená, že už spolu nechodíme. Ani to, že okamžite skočí na niekoho iného.

14. „Môže mať každú, na ktorú si ukáže, a on chcel mňa. Čo som mala robiť? Okrem toho, aj ja si konečne zaslúžim mať s*x s niekým atraktívnym.“ Musím povedať, že tá posledná veta mi dala solídnu ranu do brucha.

Princezná takmer vypichla oko Eda Sheerana. Fakty o Britskej kráľovskej rodine, ktoré znejú ako vymyslené, ale sú pravdivé

Odporúčame prečítať:

Princezná takmer vypichla oko Eda Sheerana. Fakty o britskej kráľovskej rodine, ktoré znejú ako vymyslené, ale sú pravdivé

15. „Ty si mal pred svadbou priateľku, ja som sa šetrila pre teba.“ Bola by to blbosť, aj keby to bola pravda. Lenže nebola. Síce nemala poriadneho frajera, ale šetriť sa rozhodne nešetrila.

16. Pracovala som ako čašníčka a v našom bare, bohužiaľ, platilo, že čím väčší výstrih, tým väčšie prepitné. Nebudem klamať, do práce som sa obliekala dosť vyzývavo, ale tam to končilo. V živote som nikomu nedovolila, aby sa ma čo i len dotkol. Keď ma podviedol, obhájil to takto: „Chodíš do práce oblečená ako k*rva, takže ma v podstate podvádzaš každý deň. Robím z toho ja nejakú drámu?!“

výhovorky, nevera, vzťah
Shutterstock

Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.