Výzvy z TikToku dosiahli nové dno. Tentoraz sa deti hrajú s elektrickými zásuvkami

Keď sa spojí nekonečná kreativita a nekonečná hlúposť.

Zdroj: profimedia

Virálne internetové výzvy nikdy neoplývali veľkou hĺbkou, skôr naopak – je veľmi ľahké si pri nich ublížiť. Tentoraz prichádza nová výzva z TikToku, ktorou deti ohrozujú nielen seba, ale aj svoje okolie, píše Unilad. Ak si niekedy túžil spojiť vytváranie elektrických skratov a natáčanie veselých videí, teraz je skvelá príležitosť.

„Zásuvková výzva“ (outlet challenge) je rovnako jednoduchá, ako je aj hlúpa. Väčšinou prebieha tak, že sa do zásuvky strčí nabíjačka na telefón – tá sa nastaví tak, aby čiastočne vytŕčala a vidlice konektora zostali odhalené. Decko následne spustí mincu a snaží sa trafiť vidlice súčasne. Pokiaľ sa mu to podarí, stane sa toto:

View this post on Instagram

Seems fun #outletchallenge

A post shared by Xbox Gt:SnoopNinja34543 (@memeninja34543) on

Výsledkom môže byť skrat, poškodená elektroinštalácia alebo dokonca požiar. Narozdiel od pojašených tiktokerov si požiarnici plne uvedomujú riziká tejto retardovanej výzvy. Niektoré hasičské zbory v USA preto vydali varovanie, aby rodičia na svoje deti dohliadali a postarali sa, aby si ich ratolesti našli lepšiu zábavku.

V meste Plymouth v americkom štáte Massachusetts hlásia prípad dvoch 15-ročných študentov, ktorí si vďaka výzve zavarili na poriadny malér. Keďže na TikTok natáčali priamo v priestoroch svojej školy, nezostalo to bez povšimnutia zodpovedných orgánov. V dôsledku toho sú mladíci teraz obvinení z pokusu o podpaľačstvo a poškodenie cudzej veci.

Ďalšiu americkú školu zaplavila panika spôsobená požiarnym poplachom. Jeho príčina? Nič iné ako outlet challenge. Nálezy zhorených elektrických zástrčiek na rôznych miestach sveta sú dôkazom toho, že výzva sa naozaj uchytila. Zároveň potvrdzujú obavu, že ani v roku 2020 ľudská hlúposť nevymizla.

Zdroj: unilad.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
14
Grr
Fuuj Fuuj
8
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Bizarnosti, ktoré sú ženy schopné urobiť pre dokonalú fotku na instagrame

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME