Web, ktorý hodnotí psíkov, je jedna z najkrajších vecí na internete

Aj ty im môžeš poslať fotografiu tvojho psíka a oni ti na oplátku pošlú zopár hrejivých slov.

Zdroj: Shutterstock

Každý majiteľ psa si myslí, že jeho pes je ten najkrajší na svete. Ale veď ono je to tak trochu pravda. Psy sú skutočne krásne stvorenia, ktoré sprevádzajú ľudí na ich ceste životom od nepamäti. Psa nezaujíma, či je jeho majiteľ pekný alebo bohatý. Každý jeden pes na tejto planéte je najšťastnejší, keď môže tráviť čas so svojím milovaným človekom. Viac mu k šťastiu netreba.

Jedna webová stránka sa rozhodla aspoň symbolicky oceniť havkov a ich majiteľov. We rate dogs je web, ktorý je aktívny aj na iných sociálnych sieťach a ich hlavnou aktivitou je, ako to prezrádza aj samotný názov, hodnotiť psov.

Dá sa však hodnotiť niečo také dokonalé ako je pes, ktorý zasväcuje celú svoju existenciu ľuďom? Samozrejme, že nie. Psíky dostávajú hodnotenie v podobe pekných slov a v podobe stupnice od nula do desať bodov. Žiadny psík však ešte zatiaľ nedostal 10 bodov. Každý jeden mal vždy aspoň 11!

Toto je Nellie. Nevedela sa rozhodnúť medzi žltou a ružovou mašľou, tak si dala obidve. 13/10 bodov.

Toto sú Sophie a Hustler. Majú na sebe ich najlepšie pyžamká a nevedia sa dočkať večera pri filme. 14/10 bodov pre oboch.

Toto je Beau. Práve jej do úst vletela mucha, ale to jej rozhodne nepokazí cestu autom. 12/10 bodov.

Toto je Kokoro. Myslela si o sebe, že je najguľatejším psíkom na celom svete, až dokým sa dnes nestretla s týmto druhým psom. Je šokovaná a zmätená. Aj tak jej patrí 14 bodov z 10.

Toto je August. Narodila sa 24. apríla 2000 a je najstarším známym zlatým retrieverom. Prajeme jej veľa zdravíčka a hodnotíme 15 bodmi z 10.

Neuveriteľné. Prečo nám niekto poslal fotku bez psa? My tu drieme ako kone a niekto si tu z nás robí dobrý deň. Prosím, posielajte nám iba psíkov. Ďakujeme… 12/10 bodov.

Toto je Castro. Počas svojich 14 rokov života si toho už prežil veľa, ale napriek tomu sa rozhodol naučiť sa plávať. 14/10 bodov, my v teba veríme, kamoško…

Toto je Winnie, ktorá dúfa, že máš dnes pekný deň. 13/10 bodov.

Toto šteniatko sa narodilo s fúzmi. 14/10 bodov.

Toto je Lucy. Narodila sa s vlastným portrétom na ušku. Kamkoľvek pôjde, má vždy so sebou malého kamaráta. 13/10 pre oboch.

Toto je Jake. Zachránili ho z horiacej kôlne, keď mal 3 týždne. Hasič, ktorý ho zachránil, si ho aj nakoniec adoptoval. Dnes má Jake titul čestného požiarnika a deti v školách učí o požiarnej bezpečnosti. 15/10 bodov.

Toto je Sid a miluje pizzu. 14/10 bodov.

Toto je Ysobel, ktorá nemôže uveriť tomu, že ju konečne pustili do bazénika s farebnými loptičkami. 13/10 bodov.

Toto je B-Mo. Má srdiečko na zadočku a rád nosí ľuďom kamienky. 13/10 bodov.

Toto je Apollo. Každý deň sa počas svojich prechádzok zastavuje pri tejto stene. Hovorí, že krídla mu dávajú pocit sily a úžasnosti. 13/10 bodov.

Toto je Henry. Henry dostal diplom zo psej školy poslušnosti, ktorý práve rozkúskoval. Aj tak by si zaslúžil pohladkať. 13/10 bodov. 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
22
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nenávidíš školu? Tu je 7 dôkazov, že tam môžeš zažiť aj srandu


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME