Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 4.2.2023
sk
Veronika
cz
Jarmila

Mnoho ľudí si myslelo, že séria Toy Story svojím tretím dielom dosiahla absolútny vrchol a ďalšie časti nie sú potrebné. Treba uznať, že ako celok ide (resp. donedávna išlo) o fantastickú trilógiu s vysokou kvalitou. V Pixare sa však rozhodli, že nám doručia štvrtý diel, ktorý práve prichádza do slovenských kín. Túto správu spočiatku viacero fanúšikov neprijalo práve s veľkým nadšením.

Zdalo sa totiž, že nás čaká ďalší zbytočný sequel, ktorý bude zo známej značky len žmýkať peniaze. Napokon to však (aspoň podľa zahraničných) ohlasov dopadlo celkom inak.

O čo ale v Toy Story 4 pôjde? Opäť sa stretneme so starými známymi hrdinami Woodym či Buzzom. K nim pribudne aj Vidlík – hračka, ktorú v škôlke vytvorilo dievčatko Bonnie. Ostatné hračky sú z neho nadšené, ale problém je, že Vidlík má dojem, že patrí medzi odpadky a nie je „skutočnou“ hračkou. Presvedčiť ho o opaku však nebude vôbec jednoduché.

Ako sme povedali, počiatočné skeptické hlasy boli vyvrátené reakciami kritikov, ale aj divákov. V domovskej Amerike si totiž snímka už odbila svoju premiéru a ohlasy sú nadšené. Kritici hovoria o nádhernom, dojemnom a zábavnom návrate, ktorý dokonca prekonáva predchádzajúce časti. Diváci im dávajú za pravdu, keďže snímke na stránke Rotten Tomatoes udelili fantastických 94 %.

O réžiu sa tentokrát postaral Josh Cooley a v slovenskom znení v kinách budeme počuť Rastislava Sokola, Mira Nogu, Karola Čálika, Henricha Pláteka či Františka Výrostka. Zdá sa teda, že v tomto prípade nie je čo riešiť. V kinách nás podľa všetkého čaká ďalšia pixarovská pecka.

Do slovenských kín dorazí Toy Story 48. augusta 2019.

Saturn Slovakia

Zdroj: Saturn Slovakia

Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť