Youtube má nové najsledovanejšie video. Sedem miliárd zhliadnutí získal neočakávaný rekordér

Detské piesne sú hotová zlatá baňa.

Zdroj: Profimedia

Platforma Youtube má nového kráľa! Prvenstvo v počte zhliadnutí získalo video, ktoré napriek očakávaniam nie je dielom celosvetovo známej popovej hviezdy. Bavíme sa o detskej pesničke od juhokórejskej spoločnosti Pinkfong.

Žiadny popový hit

The Guardian priniesol správu o tom, že s počtom vyše 7 miliárd zhliadnutí sa najsledovanejším videom Youtube stala detská skladba Baby Shark Dance. Klip jednoduchej a chytľavej piesne bol na portál zavesený v lete 2016, a odvtedy sa neustále teší obrovskej popularite.

Skladba bola použitá ako nástroj mučenia

Ak sa ti tento song zdá povedomý a nemáš malého súrodenca, možno si sa s ním stretol v jednom z našich článkov. Pred mesiacom sme písali o tom, že Baby Shark Dance bol v americkej väznici používaný ako nástroj mučenia. Takže vieme, že minimálne zopár vypočutí zo siedmich miliárd bolo nedobrovoľných.

Piesne pre deti sú dobrý biznis

Zdá sa to neuveriteľné, ale detské pesničky sú skutočná zlatá baňa. Má to svoju logiku – deti sú nenáročné a pokiaľ ich „infikuješ“ svojou jednoduchou melódiou, tak celé dni nebudú chcieť počúvať nič iné. Aký by to bol rodič, ak by svojej ratolesti nevyhovel? Týmto spôsobom detské piesne dokážu nabrať milióny videní.

Baby Shark Dance porazil silnú konkurenciu

Pieseň, ktorá vychádza z detskej riekanky, získala prvenstvo po prekonaní slnečného hitu Despacito. Žraločí song za sebou nechal také populárne skladby ako Shape of You, See You Again, Uptown Funk či Gangnam Style.

V prvej desiatke najsledovanejších videí nájdeme aj epizódu zo seriálu Máša a medveď, detskú skladbu Johny Johny Yes Papa, či toto prekliate ruské video, v ktorom sa deti učia názvy farieb. Ľudia, ktorí prekonali ťažké horúčky alebo koronavírus, potvrdia, že takto vyzerali ich zlé sny:

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 úchvatných ukážok mestského dizajnu, ktorý skrášľuje všedné ulice


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME