Sobota 28.5.2022
sk
Viliam
cz
Vilém, Viliam

Azda najznámejší youtuber PewDiePie bojuje momentálne o prvenstvo, čo sa týka počtu odoberateľov. Na päty mu stúpa kanál s názvom T-series. Tento kanál patrí indickej filmovej spoločnosti a do prekonania švédskeho youtubera im stačí len niekoľko stoviek tisícok odoberateľov. Fanúšikovia známeho youtubera sa preto spojili a vytvorili tak kampaň na jeho podporu.

Aj preto hacker TheHackerGiraffe hackol nezabezpečené tlačiarne po celom svete a prostredníctvom nich im poslal jasnú správu. Obsahovala informáciu, nech ľudia prestanú odoberať kanál T-series a dajú odber youtuberovi PewDiePie.

V správe, poslanej do tlačiarní, bolo tiež napísané, aby ľudia zdieľali tento problém aj prostredníctvom hashtagu #SavePewDiePie. Hackerovi trvalo odoslanie správ do viac ako 50-tisíc tlačiarní len približne 30 minút.

@timangihuntteri (https://www.instagram.com/p/Bq7AZ9VHu8I/)

Momentálne má kanál PewDiePie 73 518 200 odoberateľov, číslo sa však neustále mení, rovnako je to aj pri kanáli T-series, ktorý má v tomto momente o 300 000 odoberateľov menej. Zaujímavosťou je, že na kanáli T-series sa nachádzajú len trailery na filmy.

Niet sa však čomu čudovať, že má tento, napodiv obyčajný, kanál toľko odberateľov, keďže India má približne 1,3 miliárd obyvateľov. Ak ťa tento problém naozaj zaujíma a nevieš, čo s časom, môžeš sledovať, ako obom účtom pribúdajú a ubúdajú odoberatelia v reálnom čase.

Kto je PewDiePie?

Švédsky youtuber, ktorý má momentálne 29 rokov a jeho kanál patrí k najrýchlejšie rastúcim na Youtube. Ako väčšina youtuberov, aj on spočiatku streamoval hranie hier, neskôr začal vytvárať viac videí, kde rozoberal rôzne témy. Na svojom kanáli začal pravidelne vysielať v roku 2010. Jeho popularita už zaujala aj viaceré prestížne médiá, ktoré s ním robili rôzne rozhovory. Aj napriek miliónom na účte sa snaží youtuber pôsobiť ako človek, ktorého peniaze nijak nezmenili. Či už je to pravda alebo nie, môžete posúdiť z jeho videí.

V prípade, že ti je PewDiePie ukradnutý a nejaký indický kanál tiež, môžeme ti odporučiť hneď niekoľko zaujímavých slovenských youtube kanálov, ktoré by si určite zaslúžili niekoľko odoberateľov naviac. Alebo hodiť odber tomu nášmu.

Zdroj: sector.sk
Titulná fotka: PewDiePie


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť