Youtuber PewDiePie bojuje o prvenstvo v odberoch. Fanúšikovia bojujú spolu s ním

Za youtuberove prvenstvo bojujú jeho najvernejší fanúšikovia.

Azda najznámejší youtuber PewDiePie bojuje momentálne o prvenstvo, čo sa týka počtu odoberateľov. Na päty mu stúpa kanál s názvom T-series. Tento kanál patrí indickej filmovej spoločnosti a do prekonania švédskeho youtubera im stačí len niekoľko stoviek tisícok odoberateľov. Fanúšikovia známeho youtubera sa preto spojili a vytvorili tak kampaň na jeho podporu.

Aj preto hacker TheHackerGiraffe hackol nezabezpečené tlačiarne po celom svete a prostredníctvom nich im poslal jasnú správu. Obsahovala informáciu, nech ľudia prestanú odoberať kanál T-series a dajú odber youtuberovi PewDiePie.

V správe, poslanej do tlačiarní, bolo tiež napísané, aby ľudia zdieľali tento problém aj prostredníctvom hashtagu #SavePewDiePie. Hackerovi trvalo odoslanie správ do viac ako 50-tisíc tlačiarní len približne 30 minút.

@timangihuntteri (https://www.instagram.com/p/Bq7AZ9VHu8I/)

Momentálne má kanál PewDiePie 73 518 200 odoberateľov, číslo sa však neustále mení, rovnako je to aj pri kanáli T-series, ktorý má v tomto momente o 300 000 odoberateľov menej. Zaujímavosťou je, že na kanáli T-series sa nachádzajú len trailery na filmy.

Niet sa však čomu čudovať, že má tento, napodiv obyčajný, kanál toľko odberateľov, keďže India má približne 1,3 miliárd obyvateľov. Ak ťa tento problém naozaj zaujíma a nevieš, čo s časom, môžeš sledovať, ako obom účtom pribúdajú a ubúdajú odoberatelia v reálnom čase.

Kto je PewDiePie?

Švédsky youtuber, ktorý má momentálne 29 rokov a jeho kanál patrí k najrýchlejšie rastúcim na Youtube. Ako väčšina youtuberov, aj on spočiatku streamoval hranie hier, neskôr začal vytvárať viac videí, kde rozoberal rôzne témy. Na svojom kanáli začal pravidelne vysielať v roku 2010. Jeho popularita už zaujala aj viaceré prestížne médiá, ktoré s ním robili rôzne rozhovory. Aj napriek miliónom na účte sa snaží youtuber pôsobiť ako človek, ktorého peniaze nijak nezmenili. Či už je to pravda alebo nie, môžete posúdiť z jeho videí.

V prípade, že ti je PewDiePie ukradnutý a nejaký indický kanál tiež, môžeme ti odporučiť hneď niekoľko zaujímavých slovenských youtube kanálov, ktoré by si určite zaslúžili niekoľko odoberateľov naviac. Alebo hodiť odber tomu nášmu.

Zdroj: sector.sk
Titulná fotka: PewDiePie

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najhoršie jedlá zo slovenských a českých školských jedální

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME