YouTuberka na videu udrela svojho dobermana: Prípad rieši polícia

Ľudia chcú, aby jej zrušili kanál.

Zdroj: Szabo Viktor / Unsplash

Brooke Houts. Jedno z tých menej podstatných mien zahraničnej YouTube scény, ktoré dnes pravdepodobne počuješ po prvýkrát. Pretože, buďme k sebe úprimní… pokiaľ ti je úplne ukradnuté, kedy nezaujímavá cica na opačnej pologuli pečie svoj prvý chleba a skúša na týždeň vegan keto diétu, tak ju fakt nemáš prečo pozerať. A odoberať. A tak vo všeobecnosti evidovať jej existenciu.

Na video platforme pôsobí už nejaký ten rôčik, konkrétne päť, a za tú dobu sa jej podarilo nazhromaždiť vyše 300-tisíc jedincov, ktorí sú ochotní sledovaniu jej života obetovať časť toho svojho. Not great, not terrible.

Na začiatku to mala pomerne ľahké – vošla do doby, keď fičal koncept storytime, takže úplne stačilo mať o čosi trápnejší, akčnejší a zaujímavejší život ako zvyšok populácie a sledované videá boli na svete. Lenže, ako to už raz chodí, všetko dobré raz pominie a táto hviezdna éra tragikomických príbehov netrvala dlho. Od tej doby jej kanál stagnoval. A potom si kúpila psa.

Jimmy Fallon Dog GIF by The Tonight Show Starring Jimmy Fallon - Find & Share on GIPHY

Konkrétne dobermana a ešte konkrétnejšie – šteniatko. Ľudia milujú psy, ľudia milujú šteniatka a stačilo jedno video v spoločnosti jej chlpatého kamoša a kanál vybehol z nuly na sto ako za starých čias. Rozdiel vo videniach na videách, kde pretŕča len svoj ksicht a na tých, kde je so psom, je priepastný, a keď vravím priepastný, naozaj myslím priepastný. Bavíme sa o stovkách tisícov, a teda aj o celkom slušnom (ušlom) zárobku.

V tejto fáze už asi prichádza otázka, načo toto všetko? Načo štyri odstavce o živote a kariérnom postupe slečne Brooke Houts a jej dobermanovi, načo dvesto slov o kanáli, ktorý chátra a vstáva z popola? Na nič. Úprimne, na nič. Len sme to tu celé chceli trošku zaobaliť pred tým, ako na vás vybalíme, že táto cica pravdepodobne svojho dobermana týra a že sa jej to veľmi šikovne podarilo zavesiť na internet.

Tak a je to vonku. Niekoľko dní dozadu uverejnila Brooke na svojom kanáli video s názvom „plastic wrap prank on my doberman“. Očividne ho však poriadne nezostrihala a čo mala byť pôvodne nevinná výzva, skončilo mlátením nevinného šteniatka a pľuvancom rovno do tváre. Keď sa Sphinx (doberman) začal počas natáčania blázniť, jeho majiteľka neváhala ani na sekundu… zvalila ho na zem, udrela a ako sme už spomínali, pravdepodobne na chudáka psa aj napľula.

Apelujeme na slovo pravdepodobne, pretože je v predchádzajúcej vete viac než dôležité. Brooke totiž vo svojom profesionálnom vyjadrení a ospravedlnení zároveň (rozumej screenshot textu naťukaného do poznámok, lebo tak sa to teraz robí…) odmietla, že by na psa napľula. Obraz síce hovorí niečo iné, zvuk síce hovorí niečo iné, ale Brooke na tom jednoducho trvá… a vy si urobte názor podľa seba.

Okrem toho vo svojej siahodlhej srdcervúcej eseji na tému „netýram svojho psa“ nepovedala nič, z čoho by sa dalo usúdiť, že svojho psa naozaj netýra. Bolo to samé „deaktivovala som si Twitter kvôli svojmu duševnému zdraviu“ a „mrzí ma, že som na psa zdvihla hlas“. Pritom všetci vieme, že toto nebol problém. Že zvýšený hlas by nikto neriešil. Že za zvýšený hlas nikto nestratí desať tisíc sledovateľov. A že za zvýšený hlas nemá nikto potýčky s policajtmi… 

Zdroj: buzzfeednews.com

Reagujte!
Grr Grr
24
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Vtipné porovnanie z pracovného života: 1. deň vs. 1. rok v práci


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME