Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Z dodávky trčali ľudské končatiny. Halloweensky žartík sa skončil privolaním polície

Polícia mala podozrenie, že došlo k únosu.


Halloween je už úspešne za nami, ale ani tento rok sa nezaobišiel bez rôznych bizarných príhod. Ako píše portál LADbible, v jednom prípade sa dokonca angažovala aj polícia!

49-ročný Darren Houlker sa totiž rozhodol pre neškodný halloweensky žartík. Na zadnú časť svojej dodávky prilepil gumenú ruku a nohu, ktoré pôsobili, akoby sa niekto snažil dostať von.

Práve tento prank sa však Darrenovi trochu vypomstil. Keď zamieril navštíviť svojho otca do mesta Urmston, všimol si, že sa okolo jeho zaparkovanej dodávky pohybuje policajt.

Mohlo by ťa zaujímať:

Akú tradíciu má Halloween a kde hľadať jeho korene? V skutočnosti nevznikol v Amerike

Keď sa ho spýtal, o čo ide, vyšlo najavo, že Darrena niekto nahlásil na polícii, keďže videl, že mu z dodávky trčia ľudské končatiny. Polícia mala podozrenie, že mohlo dôjsť k únosu, tak sa celú záležitosť rozhodla preveriť.

A dad’s Halloween prank went awry when police turned up at his door to investigate reports of a "kidnapped" man hanging…

Posted by Newsmond1 on Friday, October 29, 2021

Policajt to vzal s humorom

Darren im vysvetlil, čo je vo veci, a ukázal im aj, že končatiny sú naozaj z gumy. Policajta to údajne pobavilo a podotkol, že išlo najlepší výjazd, aký kedy absolvoval. Potom vysielačkou svojim kolegom rozkázal: „Všetci sa stiahnite, sú to len falošné končatiny“.

Zrejme teda už bola pripravená celá jednotka, ktorá mohla v prípade únosu zasiahnuť. Darren sa s celým incidentom pochválil aj na Facebooku a jeho príspevok mnohých dobre pobavil.

Shutterstock

Mohlo by ťa zaujímať:

Strašidelné aj vtipné. Slováci sa podelili o svoje tohtoročné halloweenske masky a kostýmy

Darren k príspevku napísal, že k ilúzii toho, že ide o skutočné končatiny, zrejme prispel aj fakt, že v ten deň fúkal vietor. Mohlo sa teda stať, že ruka a noha vyvolávali ilúziu pohybu. „Nejaký motorista za mnou si to musel vyložiť ako volanie o pomoc,“ dodal Darren s tým, že žartík sa podaril, hoci neočakával, že zájde až tak ďaleko.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť