Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 9.12.2023
sk
Izabela
cz
Vratislav

Z fajčenia cigariet biznis. Modelka pózuje s cigaretou v ruke na dráždivých fotkách

Mladá modelka má obrovské množstvo fanúšikov.


Fajčenie síce škodí zdraviu, ale pre mnohých je proste neskutočne príťažlivé. To si dobre uvedomuje aj 24-ročná modelka Anna Zapala. Rodáčka z Poľska fajčí od svojich trinástich rokov, ale až v posledných rokoch sa rozhodla tento zlozvyk povýšiť na zdroj svojich príjmov.

Ako? Na sociálnych sieťach totiž zverejňuje dráždivé fotografie, na ktorých pózuje s cigaretou v ruke či vydychuje tabakový dym. A zdá sa, že mnohým ľuďom to pripadá naozaj atraktívne, keďže Anna má státisíce followerov.

Profimedia

Jej kariéra sa nečakane rozbehla, keď mala osemnásť rokov. Všetko odštartoval náhodný fotograf, ktorý ju požiadal, či by mu nemohla s cigaretou zapózovať pre sériu fotografií. Následne sa z Poľska presťahovala do anglického Leicesteru, kde sa zamerala na tvorbu fotiek a videí, v ktorých fajčí cigarety.

Tie si získali veľkú popularitu a zarábajú jej slušné peniaze. Ľudí, ktorí majú podobný „cigaretový fetiš“, je totiž na celom svete mimoriadne veľa. Hoci je Annina tvorba nabitá erotickou dráždivosťou, ona sama zdôrazňuje, že nikdy nevytvára obsah, v ktorom by bola nahá. Aj bez toho však dokáže pritiahnuť pozornosť ľudí z rôznych kútov sveta. A hoci mnohí by mohli jej spôsob prezentácie vnímať ako nezdravý (čo objektívne aj je), reakcie, ktoré dostáva, sú prevažne pozitívne.

1.

Profimedia

2.

Profimedia

3.

Profimedia

4.

Profimedia

5.

Profimedia

6.

Profimedia

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.