Nedeľa 7.8.2022
sk
Štefánia
cz
Lada

Z fajčenia cigariet biznis. Modelka pózuje s cigaretou v ruke na dráždivých fotkách

Mladá modelka má obrovské množstvo fanúšikov.


Fajčenie síce škodí zdraviu, ale pre mnohých je proste neskutočne príťažlivé. To si dobre uvedomuje aj 24-ročná modelka Anna Zapala. Rodáčka z Poľska fajčí od svojich trinástich rokov, ale až v posledných rokoch sa rozhodla tento zlozvyk povýšiť na zdroj svojich príjmov.

Ako? Na sociálnych sieťach totiž zverejňuje dráždivé fotografie, na ktorých pózuje s cigaretou v ruke či vydychuje tabakový dym. A zdá sa, že mnohým ľuďom to pripadá naozaj atraktívne, keďže Anna má státisíce followerov.

Profimedia

Jej kariéra sa nečakane rozbehla, keď mala osemnásť rokov. Všetko odštartoval náhodný fotograf, ktorý ju požiadal, či by mu nemohla s cigaretou zapózovať pre sériu fotografií. Následne sa z Poľska presťahovala do anglického Leicesteru, kde sa zamerala na tvorbu fotiek a videí, v ktorých fajčí cigarety.

Tie si získali veľkú popularitu a zarábajú jej slušné peniaze. Ľudí, ktorí majú podobný „cigaretový fetiš“, je totiž na celom svete mimoriadne veľa. Hoci je Annina tvorba nabitá erotickou dráždivosťou, ona sama zdôrazňuje, že nikdy nevytvára obsah, v ktorom by bola nahá. Aj bez toho však dokáže pritiahnuť pozornosť ľudí z rôznych kútov sveta. A hoci mnohí by mohli jej spôsob prezentácie vnímať ako nezdravý (čo objektívne aj je), reakcie, ktoré dostáva, sú prevažne pozitívne.

1.

Profimedia

2.

Profimedia

3.

Profimedia

4.

Profimedia

5.

Profimedia

6.

Profimedia

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť