Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil
V spolupráci s Karloff

Z kežmarskej likérky do celého sveta. Osláv výročie Tatratea, zisti, ako sa vyrába, a vyhraj luxusné ceny

Čaká na teba pobyt v luxusnom hoteli či prehliadka TATRATEA factory.


Povedal by si, že jeden z najlegendárnejších slovenských alkoholických nápojov TATRATEA od rodinnej firmy KARLOFF tento rok oslavuje už 20 rokov? Prvý TATRATEA opustil brány kežmarskej likérky už v roku 2004 a počas nasledujúcich 20 rokov sa dostal do celého sveta. Milujú ho milióny ľudí a jeho tradičnú chuť si jednoducho nepomýliš s ničím iným.

Pri príležitosti osláv 20. výročia TATRATEA si výrobca KARLOFF pripravil pre zákazníkov limitovanú edíciu TATRATEA, ale aj špeciálnu súťaž, ktorá trvá od 1. 4. do 31. 8. 2024. A vyhrať v nej môžeš naozaj lukratívne ceny!

Limitovaná edícia TATRATEA

Pokiaľ si aj ty už dlhé roky verným zákazníkom a milovníkom TATRATEA, potom si určite nenechaj ujsť špeciálnu limitovanú edíciu TATRATEA 52 % ORIGINAL ANNIVERSARY EDITION s bohato zdobenou fľaškou. Do predaja sa dostáva len 52 000 fliaš, ktoré nájdeš v regáloch veľkoobchodných aj maloobchodných predajcov od začiatku apríla.

Naša rada: Ak sa ti nechce ísť „loviť“ limitovanú edíciu TATRATEA do supermarketov, môžeš si ju objednať z pohodlia domova cez e-shop tatrateashop.sk.

Tatratea

Pozri si výrobu TATRATEA na vlastné oči

Aj teba vždy zaujímalo, ako vlastne vzniká tá dokonalá chuť TATRATEA? Aké náročné procesy stoja za tým, aby mal výsledný Tatranský čaj svoju charakteristickú arómu a nenapodobiteľný charakter? Teraz si to môžeš celé pozrieť na vlastné oči!

Prednedávnom bola totiž ukončená veľká rekonštrukcia hlavnej budovy historického areálu Pradiarne v Kežmarku a táto budova je po novom sprístupnená aj verejnosti. Môžeš tak nahliadnuť do procesu výroby, ochutnať zložky TATRATEA v jednotlivých krokoch produkcie a vypočuť si príbeh Tatranského čaju priamo z úst zamestnancov.

Toto musíš zažiť!

Prehliadky výroby TATRATEA sú už tradične spojené aj s degustáciami jednotlivých druhov Tatranského čaju. Ak máš rád TATRATEA, toto je zážitok, ktorý jednoducho musíš zažiť na vlastnej koži. Po prehliadke môžeš rovno skočiť aj do podnikovej predajne, kde kúpiš všetky produkty TATRATEA za bezkonkurenčné ceny. Termín exkurzie s degustáciou si musíš zarezervovať vopred na oficiálnom webe KARLOFF.

Tatratea

Súťaž, v ktorej môžeš vyhrať každý týždeň

TATRATEA oslavuje svoje 20. výročie skutočne veľkolepo a v rámci súťaže, ktorá trvá až 5 mesiacov, môžeš vyhrať viacero skvelých cien. Zapojiť sa vieš už od 1. 4. 2024. Stačí, keď sa zaregistruješ na webe tatrateasutaz.sk, nahráš potvrdenie o nákupe akéhokoľvek druhu TATRATEA zakúpeného v čase trvania súťaže (od 1. 4. do 31. 8.) a automaticky sa zapájaš do hry o fantastické zážitky a vecné ceny. Samozrejme, do súťaže sa môžeš registrovať len v prípade, že máš 18 rokov a viac.

A to najlepšie? Ak máš viacero potvrdení o nákupe TATRATEA, do súťaže sa vieš zaregistrovať aj viackrát, čím zvýšiš svoje šance na výhru.

Ceny sa žrebujú každý týždeň

Keď sa zapojíš do súťaže TATRATEA, každý týždeň hráš o skvelé týždenné ceny. V hre sú lístky na degustáciu produktov TATRATEA spojenú s prehliadkou výroby, poukážky na nákup v tatrateashop.sk v hodnote 50 € a unikátny merch TATRATEA (mikina + klobúk).

Tieto ceny sú losované každý pondelok, od 8. 4. do 2. 9. 2024.

Hlavné ceny: Pobyty v luxusných hoteloch

Každý, kto sa zapojí do súťaže TATRATEA, je automaticky v hre o hlavné ceny: 1x luxusný pobyt v Grand Hoteli Kempinski Štrbské Pleso s polpenziou a vstupom do Zion Spa Luxury pre 2 osoby na 2 noci a 5x wellness víkend v hoteli Bellevue Horný Smokovec s polpenziou pre 2 osoby. Vďaka TATRATEA si tak budeš môcť vychutnať nezabudnuteľný pobyt v Tatrách plný jedinečných zážitkov.

Tak neváhaj, kúp si svoj obľúbený TATRATEA, zaregistruj blok z nákupu a zapoj sa aj ty do súťaže o skvelé ceny!

Tatratea

Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.