Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

V dnešnej dobe sa už dá naozaj zbohatnúť všelijako, no ak sa rozhodnete prísť k peniazom v sfére sexu, tak ste odsúdení na úspech. Je úplne jedno, čo vyrábate, predávate alebo ponúkate, pokiaľ sa to nejakým spôsobom dotýka intímnych radovánok, či pohlavných údov, tak nemôžete stúpiť vedľa. A to dokonca aj vtedy, keď tie pohlavné údy nebudú ľudské.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/marc-jacobs-FzDPLtu1pocla)

Gregg Miller je vskutku zaujímavý človek, ktorý svoju kariéru v oblasti podnikania rozbehol akousi neškodnou recykláciou. Využíval rolky, v ktorých mu niekedy chodil papier a balil do nich sladkosti. Takto vznikol jeho prvý projekt (a treba podotknúť, že aj ten trošku normálnejší) – SweeTubes (nie, nemá to nič spoločné so stránkami pred dospelých). Po dvanástich rokoch v cukrovinkovom biznise sa mu očividne jeho život zdal málo sladký a tak si kúpil psa. A tam niekde sa začal rodiť príbeh tohto čudesného vynálezu.

Gregg so svojim štvornohým miláčikom Buckom

metro.co.uk (https://metro.co.uk/2018/05/24/fake-dog-testicles-secret-mans-millions-7574294/)

Buck, Greggov psík, je v tom pravdepodobne celkom nevinne, no aj tak mu patrí väčšina zásluh za tento prevratný počin, ktorého sa jeho majiteľ dopustil. Keď sa raz Buck zatúlal preč, pretože zaňuchal pach nejakej hárajúcej sučky, Gregg pochopil, že je čas ho vykastrovať. No akosi stále nebol vnútorne stotožnený s myšlienkou, že má svojmu vernému štvornohému spoločníkovi zobrať to, čo mu je po jedle a chytaní vlastného chvosta najmilšie. Odstránenie časti psíkovej mužnosti však bolo nevyhnutné a tak Gregg nelenil a vymyslel čosi na pomyselnú „záchranu jeho prirodzeného samčieho vzhľadu“.

metro.co.uk (https://metro.co.uk/2018/05/24/fake-dog-testicles-secret-mans-millions-7574294/)

Možno ste to už uhádli a možno ešte nie… Áno, Gregg Miller naozaj predáva umelé psie gule. A čuduj sa svete (alebo aj nie), objavil tým dieru na trhu. Jeho cesta k úspechu však nebola taká jednoduchá, ako pri sladkostiach. Prvotný návrh, ehm, psieho vybavenia zosnoval so svojim veterinárom a dokonca sa mu podarilo na realizáciu projektu od investorov vyzbierať vyše sto tisíc dolárov! To však bohužiaľ nestačilo, keďže tlačiarne odmietli vytlačiť jeho materiály, pretože spoločnosť považovala celý tento nápad za šialený a chorý. No nakoniec sa všetko aj tak na dobré obrátilo, tlačiarne ustúpili, biznisu sa začalo dariť a dnes sú silikónové psie guľky už v predaji. A darí sa im tak, že inovatívneho vynálezcu dnes už možno zaradiť do kategórie milionárov.

Takto táto čarovná vychytávka pre psov vyzerá

cnbc.com (https://www.cnbc.com/2018/05/22/neuticles-testicular-implants-for-dogs-have-made-gregg-miller-rich.html)

A takto chlpáči vyzerajú bez pomôcky a s ňou

thedoseofreality.com (http://www.thedoseofreality.com/2014/01/31/pinterest-nightmare-neuticles/)

Zdroj: metro.co.uk
Titulná fotka: cnbc.com


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.