Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 25.9.2023
sk
Vladislav
cz
Zlata

Z trhu sťahujú obľúbený nápoj Slovákov. Ak ho máš doma, okamžite ho zlikviduj

Peniaze ti budú pri vrátení uhradené v plnej výške.


Zo slovenského a českého trhu sťahujú nápoj, ktorý si v posledných mesiacoch obľúbilo množstvo ľudí. Lahodný vínny nápoj Hugo, ktorý sa predával v Kauflande, totiž môže predstavovať nebezpečenstvo pre spotrebiteľov.

Ide o výrobok s označením Voscarini Hugo Frizzante biele od výrobcu Hauser Weinimport GmbH, o čom informoval Kaufland na svojej stránke. Výrobok má označenie GTIN 4063367371776 a na zadnej etikete na fľašiach je číslo šarže začínajúce s L6962.

Pri výrobku je možné, že jednotlivé fľaše môžu byť kontaminované kvasinkami. „Prítomnosť týchto kvasiniek môže viesť k následnému kvaseniu a prasknutiu postihnutých fliaš,“ uvádza spoločnosť Kaufland.

Kaufland ďalej uvádza, že spotrebitelia, ktorí si zakúpili tento produkt, by mali byť mimoriadne opatrní a fľašu by nemali otvárať. Výrobok je potrebné ihneď zlikvidovať v uzavretom vreci„Spoločnosť Kaufland reagovala okamžite a predmetný výrobok stiahla z predaja. Zákazníci môžu zakúpený produkt vrátiť v ktorejkoľvek predajni Kaufland a obdržia čiastku v plnej výške naspäť, a to aj bez predloženia pokladničného bloku,“ dodáva spoločnosť Kaufland.

Kaufland

Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.