Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 7.12.2023
sk
Ambróz
cz
Ambrož
, Benjamin
V spolupráci s Bontonfilm SK

Z vrcholového športu do filmov pre dospelých. Do kín prichádza ambiciózna česká dráma Jej telo

Snímka vstúpi do kín 23. novembra.


Do kín prichádza pozoruhodne vyzerajúca česká dráma Jej telo. Režírovala ju Natálie Císařovská a inšpirovala sa v nej skutočným príbehom športovkyne Andrey Absolonovej. Snímka vznikla v česko-slovenskej koprodukcii a ukážka sľubuje solídny a silný zážitok.

Inšpirácia skutočným príbehom

Vrcholová športovkyňa Andrea (Natalia Germani) sa pripravuje na olympijské hry v Atlante. Je držiteľkou titulu majsterka republiky v skoku do vody a šport je zmyslom jej života. Keď si však poraní chrbticu, musí dať tomuto svetu zbohom.

Keďže ale stále túži po úspechu, začne sa živiť ako herečka vo filmoch pre dospelých. Aj v tomto nečakanom kariérnom obrate získa slávu, popularitu aj peniaze. Lenže ani to nevydrží večne.

Vo filme si zahrali aj Denisa Barešová, Zuzana Mauréry, Martin Finger, Cyril Dobrý, Zuzana Stivínová, Tereza Švejdová, Karolína Krézlová, Štěpán Lustyk, Jiří Rendl či Andrej Polák.

YouTube video

Kvalitná dráma?

Skutočný príbeh Andrey Absolonovej rozhodne má potenciál na kvalitné filmové spracovanie a trailer ukazuje, že Císařovská ho uchopila s citom. Ukážka je zostrihaná funkčne a úderne a z filmu cítiť nemalé ambície.

Pre režisérku síce ide o celovečerný debut, ale už má za sebou viacero dokumentárnych filmov. Istý zmysel pre dokumentárnosť teda zrejme bude obsahovať aj snímka Jej telo. To by však vôbec nemuselo byť na škodu! Do našich kín snímka zamieri už 23. novembra.

filmy, český film, Jej telo, filmová novinka, kino program, slovenské kino, kino premiéra
Bontonfilm SK

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.