Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Za držanie pervitínu polícia obvinila 35-ročného Žilinčana

Vyšetrovateľobvinil muža z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.


Počas akcie zameranej na odhaľovanie drogovej trestnej činnosti žilinská polícia v uplynulých dňoch zadržala a obvinila 35-ročného Žilinčana.

Ako informovala žilinská krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová, muž si od presne nestotožnenej osoby zadovážil a prechovával drogu pervitín. Počas osobnej prehliadky podozrivý polícii dobrovoľne vydal jednu plastovú striekačku s obsahom bielej kryštalickej látky. Na kriminalistickej expertíze sa zistilo, že ide o pervitín v množstve, ktoré zodpovedná minimálne 20 jednotlivým bežným dávkam drogy.

„Vyšetrovateľ polície obvinil muža z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi, pretože za obdobný skutok bol už súdom právoplatne odsúdený. Vyšetrovateľ spracoval podnet na návrh na vzatie obvineného muža do väzby,“ popísala hovorkyňa s tým, že ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje