Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

Za homosexualitu ich syna vraj môže diabol. Zavolali naňho exorcistu, všetko zachytila kamera v jeho izbe

To, že je gay, vraj spôsobil diabol.


25-ročný mladík z Kansasu otvorene rozpovedal bizarný príbeh o tom, ako z neho rodičia vyháňali démona, ktorý ho vraj zhypnotizoval k homosexualite. Všetko zachytila kamera nainštalovaná na strope jeho izby.

„Diabol, v mene Ježiša, ty zlý duch, odíď!“ hovorí vo videu evanjelista, ktorého si rodičia na tento čin najali. „Exorcista“ ďalej prechádza k skrini: „V tejto skrini sa deje niečo zlé. Každý zlý duch teraz odíde v Ježišovom mene. Prosím, prosím o Kristovu krv nad touto skriňou, nad každým kúskom látky. Teraz poverujeme anjelov, aby boli v tejto skrini.“ 

Žiaci vypískali LGBT komunitu. Učiteľka ich chcela za trest nechať po škole, rodičia sa pobili

Mohlo by ťa zaujímať:

Žiaci vypískali LGBT komunitu. Učiteľka ich chcela za trest nechať po škole, rodičia sa pobili

Andrew Hartzler o svojej homosexualite rozprával verejne stále, aj preto zverejnil video z aktu vyháňania diabla na TikTok. Mladík si do izby nainštaloval kamery pred odchodom na vysokú školu, lebo sa bál, že sa mu rodičia budú hrabať vo veciach. Nečakal však, že tam nájde toto.

Video ďalej pokračuje zábermi, v ktorých evanjelista postriekal miestnosť olejom a tvrdil o ňom, že predstavuje olej Ducha Svätého. „Pomazávame toto lôžko v mene Ježiša. Aby každý, kto sa dotkne jeho lôžka, bol spasený v Ježišovom mene,“ rozpráva pri tom.

Odstrihol ich od života

Prípad sa odohral pred šiestimi rokmi po Andrewovom odchode na vysokú školu. Video na TikToku však uverejnil iba nedávno, k čomu dodal, že rodičov po rokoch trápenia už úplne odstrihol do svojho života. „Povedal som im, že si vybrali náboženstvo pred svojím synom a že sú vítaní na mojej ceste životom, ale rozhodli sa inak. Tak teda zbohom,“ povedal Andrew.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.