Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

Za prsia utratila 45-tisíc. Kráska s masívnym hrudníkom prezrádza, po akom mužovi túži

V čom ju jej prsia obmedzujú?


Pýši sa hrudníkom, aký sa len tak nevidí, a teraz na sociálnych sieťach prezrádza, aký muž by si dokázal získať jej srdce, píše portál DailyStar. Britská OnlyFans modelka Paige British utratila za zväčšenie pŕs viac ako 45-tisíc eur a momentálne je hrdou majiteľkou košíkov veľkosti I. Na Instagrame priznala, po akom mužovi túži.

Prostredníctvom Q&A, teda po slovensky otázky a odpovede, dala svojim takmer 300-tisíc fanúšikom možnosť lepšie ju spoznať. Jeden z nich načrtol tému ideálneho partnera. „Niekto, kto je inteligentný, zábavný a sarkastický. Kto ma bude podporovať, no nie kontrolovať, pretože som nezávislá,“ vyjadrila sa na margo tejto otázky Paige.

Berú ju vysokí muži

Po vzhľadovej stránke u nej údajne skórujú vysokí a tmaví muži, a to aj napriek tomu, že ona sama je pomerne nízka. Na pretras prišli aj deti, ktoré pre ňu momentálne nie sú dôležité. „Jedného dňa možno áno. V minulosti som nebola veľkým fanúšikom detí, no dnes si myslím, že by do môjho života mohli toho veľa priniesť, keď budem staršia,“ napísala.

Tehotenstvo a pôrod jej zrejme nevoňajú a dodala, že dieťa by dala vynosiť inej žene, prípadne by vyskúšala adopciu. Okrem svojho milostného života rozobrala aj niekoľko strastí života s objemnou hruďou. „S mojimi proporciami je náročné kúpiť si bikiny a taktiež nemôžem dlho utekať,“ priznala, no zároveň dodala, že stále je len „normálny človek“ a väčšinu vecí robiť môže.

Nočná mora letušiek? OnlyFans modelke počas letu "explodovala" hlava

Určite si prečítaj:

Nočná mora letušiek? OnlyFans modelke počas letu „explodovala“ hlava

Za estetické procedúry dokopy utratila viac ako 90-tisíc eur a teraz sa chváli, že je „plná plastu“. Jedny prsné implantáty jej vraj nevydržia dlhšie ako rok – potom ju vždy prepadne túžba po ešte väčších. Tie posledné má od októbra minulého roka. Stáli ju necelých 20-tisíc eur a aktuálne čaká, kým sa trochu „usadia“.


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.