Deti vedia byť aj zlé. Za toto sa ti pravdepodobne ako malému vysmievali v škole

Žiaľ, niektorí s tým neprestali doteraz a perfektne im na to slúžia diskusie na internete.

Deti vedia byť naozaj milé a úprimné stvorenia. Avšak, vedia byť až natoľko úprimné, že si navzájom nič nedarujú. Aj preto mnoho rodičov už pri výbere mena premýšľa, ako je možné skomoliť toto meno, a ako nájsť také, za ktoré sa mu ostatné deti nebudú smiať.

Nemusí to byť ani meno, decká sú natoľko kruté, že si hravo nájdu niečo iné. Je vysoko pravdepodobné, že si sa ani ty nevyhol výsmechu detí. Najskôr to bolo kvôli jednej z týchto vecí:

Nosil si okuliare

Tak málo stačí malým deťom na to, aby sa začali niekomu vysmievať. Je vysoká pravdepodobnosť, že väčšina tých decák, ktoré sa ti vtedy vysmievali, už nosí okuliare tiež. Kto vyhral?

Rene Asmussen, Pexels

Odstávali ti uši

Nemôžeme byť predsa všetci rovnakí a dokonalí, ale to malým deťom nevysvetlíš. Preto, či už si dievča alebo chlapec, nosil si celé detstvo účesy, ktoré ti zakrývali tvoje uši.

Škúlil si

A kvôli tomu si pravdepodobne nosil aj okuliare. Teraz ti viacero ľudí povie, že si to ani nevšimli alebo, že je to roztomilé. Vtedy ťa istí ľudia častovali prezývkami ako „škúľavec‘‘, „slepúch‘‘ a podobne.

John Schnobrich, Unsplash

Mal si rečovú vadu

Možno si nevedel povedať „r“ alebo si mal problém s nejakým slovom. Ktovie, či sa decká smiali aj politikom v našom parlamente.

V niečom si práve nevynikal

Mohla to byť telesná, výtvarná alebo hudobná, prípadne aj matika. Je to úplne jedno. Pravdepodobne ti to však neprešlo len tak, bez výsmechu svojich milých spolužiakov.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/fighting-math-toys-LweK4Ma6Chp8k)

Obliekal si sa inak ako ostatní

Ak ťa mamka neustále obliekala do nemoderných vecí po svojich súrodencoch, vieš, o čom je reč. Alebo si sa rozhodol sám, že budeš iný ako ostatní. Tí ti to, samozrejme, dali aj pocítiť.

Mal si divný účes

Strihala ťa mama doma podľa hrnca alebo si sa rozhodol mať na hlave desať rôznych vrkôčikov či ten otrasný blond melír. Občas stačilo aj to, že si mal kučeravé vlasy a dostal si za to niekoľko výsmechov.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/cravetvcanada-seinfeld-jerry-george-costanza-3ornkdh08W9XFtX9QI)

Na desiatu si si nosil iné jedlo ako spolužiaci

Stačí, že sa tvoji rodičia rozhodli nekupovať rožky alebo dávať ti namiesto keksíkov na desiatu ovocie. Zrazu si bol čudák.

Máš nezvyčajné meno

Nikdy by nemali rodičia dávať svojmu dieťaťu meno ako Blanka alebo Tichomír, je jasné, že sa mu budú deti smiať. Sú však prípady, keď má dieťa nezvyčajné priezvisko, a potom sa to s ním ťahá celý život.

Bol si jednoducho iný ako ostatní

Máš ryšavé vlasy, tmavšiu alebo bledšiu pokožku ako ostatní, prípadne si bol vysoký alebo nižší ako všetci ostatní. Ak decká chcú, tak si vždy niečo nájdu. Aj napriek tomu, že to od nich nie je pekné. Žiaľ, niektorí z tohto vysmievania doteraz nevyrástli.

frank mckenna, Unsplash

Titulná fotka: Pixabay

Reagujte!
Grr Grr
7
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Medzi cestujúcimi sa na nástupišti objavila koza, po ktorej bolo vyhlásené pátranie


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME