Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 25.9.2023
sk
Vladislav
cz
Zlata

Za únosom študentky Sone je vraj bratislavský záchranár. Usvedčujú ho chýbajúce lieky

Na povrch vyplávali nové šokujúce skutočnosti.


Slovenskom v posledných dňoch otriasla správa o únose mlade 22-ročnej študentky VŠMU, ktorá v nedeľu 10. septembra zmizla. Po 26-hodinách sa ju podarilo nájsť živú, doráňanú ju pred nemocnicou na Antolskej ulici v Bratislave objavila pracovníčka tohto zariadenia.

Včera 14. septembra polícia zverejnila informáciu, že sa jej podarilo identifikovať a zároveň zadržať podozrivého muža, ktorý by mal mať túto udalosť na svedomí. Situácia je o to horšia, že podľa medializovaných informácií má ísť o pracovníka bratislavskej záchranky, píše portál TV JOJ aj tvnoviny.

Mohlo by ťa zaujímať:

Nové informácie v prípade nezvestnej 22-ročnej Sone: Čo sa s ňou dialo, keď vystúpila z autobusu?

Podľa správ týchto médií hrá v prospech obvinenia fakt, že v tele mladej ženy boli nájdené látky, ktoré nie sú voľne dostupné. Osoba, ktorá s nimi manipulovala, k nim teda musela mať špeciálny prístup a presne ovládať dávkovanie.

Viaceré zdroje potvrdili, že policajní kriminalisti vykonali kontrolu na pracovisku, kde mal obvinený pracovať, a zistili, že opiáty chýbajú. Malo vraj chýbať niekoľko diazepamov, ale aj iných liekov. Pracovníci priznali, že zmiznutie liekov si nevšimli prvý raz.

Podľa informácií TV JOJ mali podozrivého zadržať v okolí Pezinskej Baby. Ide o muža vo veku okolo 50 rokov. Kriminálna polícia prišla včera okolo 22:00 na záchranársku stanicu vo Vajnoroch. „Na miesto doviezli aj podozrivého. Prehliadali mu skrinku, v ktorej sa údajne našli rôzne lieky. Vyšetrovatelia podozrivého muža pred 23:00 odviezli zo záchranárskej stanice preč. Na sebe mal bielu kombinézu,“ uvádza TV JOJ.

Ilustračné foto/Polícia SR

Tagy:

Veronika Kužmová
Som z východu a som na to hrdá. Vyštudovala som editorstvo a vydavateľskú prax a raz by som chcela zeditovať knihu, ktorá vyhrá Nobelovu cenu. Zaujímam sa o zdravý životný štýl a rada cvičím, aby som potom mohla robiť svoju druhú najobľúbenejšiu činnosť - jesť.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.