Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda

Zábavná detektívka Na nože: Glass Onion sa zaradila medzi TOP 5 najúspešnejších titulov Netflixu všetkých čias

Novej snímke Riana Johnsona sa darí viac než dobre.


Výborná detektívka Na nože: Glass Onion od Riana Johnsona slávi solídne úspechy. Okrem toho, že pozbierala nadšené recenzie a pozitívne divácke ohlasy, na Netflixe sa stále teší veľkému záujmu.

Ako píše portál Screen Rant, samostatný sequel k detektívke Na nože z roku 2019 sa v týchto dňoch dostal medzi TOP 5 najpopulárnejších filmov Netflixu. Práve streamovací gigant kúpil na celú značku práva a Glass Onion si na ňom odbilo premiéru 23. decembra.

Počas prvých 28 dní film nazbieral viac ako 273 200 000 pozretí. Porazil tak iné hitovky z dielne Netflixu ako The Adam Project či Gray Man. Glass Onion je momentálne na štvrtej priečke najúspešnejších snímok Netflixu všetkých čias. Pred ním sa nachádzajú ešte filmy Bird Box, Don’t Look Up a Red Notice.

MovieStillsDB / Netflix

Tretí diel nás neminie

Na nože: Glass Onion opäť privádza na scénu geniálneho detektíva Benoita Blanca (Daniel Craig), ktorý sa tentokrát vydá na grécky ostrov excentrického miliardára Milesa Brona (Edward Norton). Okrem neho sa výletu zúčastní aj niekoľko ďalších boháčov. Keď ale dôjde k vražde, práve Blanc musí prípad rozlúsknuť. V ďalších úlohách sa vo filme predstavili aj Janelle Monáe, Dave Bautista, Kate Hudson, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr., Jessica Henwick a Madelyn Cline.

Rian Johnson neostal svojej povesti nič dlžný a film opäť poňal ako dekonštrukciu klasickej detektívky a premyslenú hru s divákom a jeho očakávaniami. Hoci tretí diel zatiaľ oficiálne oznámený nebol, je jasné, že sa ho dočkáme. Netflix má totiž práva na ešte minimálne jedno pokračovanie. O príbehu a kastingu sa, samozrejme, zatiaľ nič nevie, isté však je, že Craig ako svojrázny detektív Blanc sa opäť vráti.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť