Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Zábavné komiksy, v ktorých sa nepochybne nájde každý psičkár

Máš doma štvornohého chlpáča? Tak toto určite poznáš.


Život so psom je krásny. Plný momentov, keď si povieš, že stráviť pätnásť rokov po boku tejto roztopašnej chlpatej gule je to najlepšie rozhodnutie, aké si mohol učiniť. A mimo iného aj plný situácií, ktoré sme dnes v spolupráci s naším šikovným ilustrátorom dali dohromady. Máš doma psa? Tak potom ti zaručene budú všetky povedomé.

1. Značkovanie teritória

Jasné. Už keď si si ho bral, ti bolo jasné, že asi nebude pĺznuť do sáčku, ale reálny počet chlpov, ktorý je ten krpec schopný vypudiť do sveta, ťa aj tak šokoval. Chlpy máš všade. V jedle, medzi ritnými polkami, a keď čerstvo prevlečieš posteľ, do piatich minút je chlpatá aj tá. Načo sa vôbec obťažuješ?

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Kam ideš ty, idem aj ja…

…ale len preto, že tak tajne dúfam, že vlastne ideme na prechádzku. Ja viem, že sme boli pred hodinou a o hodinu možno pôjdeme zas, ale ako lepšie využiť čas medzi prechádzkou číslo jedna a prechádzkou číslo dva ako prechádzkou číslo jeden a pol?! Nijako. Odpoveď je nijako.

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Najpohodlnejšie miesto na svete

Niežeby si ho neľúbil najviac na svete, ale osobný priestor je osobný priestor, a že by si sa práve bytostne vyžíval v čuchaní jeho análneho otvoru, sa teda povedať nedá. Ale jemu je to jedno. Nikde sa totiž nesedí tak dobre ako na tebe. A dýchanie je aj tak len pre slabochov.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Odporúčame prečítať:

10 nechutných faktov o zvieratách, pri ktorých tvoj žalúdok urobí kotrmelec

4. Karhanie na verejnosti

„Prestaň!“ kričíš po ňom, keď vidíš, ako sa natešene rúti k cudziemu h*vnu a je len otázkou času, kedy sa v ňom kompletne celý vyváľa. „Ešte jeden krok a nechám ťa tu!“ Nič. Nula bodov. Kamoš má v paži, láska k zabudnutým exkrementom vyhráva a ty periférne vidíš, ako na teba niekto zazerá a premýšľa, či na teba za tento výlev zavolať Slobodu zvierat. Paráda.

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Motanie pod nohami

Kto nikdy nestúpil psovi na labku, nemá šajnu, čo znamená mať zlomené srdce. Ale keď on sa tak strašne motá… Vidí, že máš v rukách tašku s nákupom, že funíš ako sekundu pred porážkou a vďaka trom kartónom mlieka, zemiakom a zeleru už vidíš trojmo. A aj tak ti skočí pod nohy. Ktorú muchu pánko zase naháňal, keď sa rozdával pud sebazáchovy?

ArtCaveManiac / EMEFKA

6. Neohľaduplní psičkári

Idiot. Najradšej by si ho nakopal do zadku, keď si so slúchadlami v ušiach a rukami pichnutými vo vreckách vykračuje, akoby mu patril svet, a je mu úplne jedno, že jeho nevychovaný čokel (sorry, kamoš, ty za to nemôžeš) tyranizuje okolie. Nielenže mu bolo zaťažko naučiť ho aspoň základné povely, nemá ani len toľko chochmesu, aby si ho dal aspoň na vôdzku. Ako tu už padlo – idiot.

ArtCaveManiac / EMEFKA

7. Hoď mi! Hoď mi! HOĎ MI!

Pre človeka nikdy nie je nevhodný čas objednať si pizzu. Pre psa hádzať si loptičku. Rozdiel je v tom, že tlačenie pizze dole gágorom je individuálna činnosť, zatiaľ čo hádzanie si vyžaduje minimálne dvoch účastníkov, oboch ochotných sporadicky hýbať končatinami. A to ty, čo si sa práve zababušil do periny, že ideš spať, rozhodne nie si.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť