Zabudni na fotky Kardashianiek, momentálne im kradne srdiečka influencerka včela

V profile jej nechýbajú fotky o zrkadlo, cvičenie jogy či fotka z pláže.

Zdroj: Instagram @bee_nfluencer

Nie je nič výnimočné, že už môže byť aj z tvojho psa, potkana alebo iného domáceho zvieratka, influencer. Nie je to tak dávno, čo obyčajné vajce dokázalo predbehnúť azda najznámejšie hviezdy Instagramu, sestry Kardashianové.

Tentoraz láme rekordy sledovanosti na Instagrame včela. Prečo sa na Instagrame objavila včela influencerka a koho sa snaží zaujať svojimi príspevkami? Viac o tom napísal web thisiscolossal.

Na jej Instagrame nájdeš fotografie ako u každej inej influencerky. S tým rozdielom, že na nich nie je človek, ale včela. Volá sa jednoducho B. (z angličtiny bee ako včela). V jej Instagramovom feede nájdeš fotografie, na ktorých cvičí jogu, oddychuje na dovolenke alebo leží vo vani.

Nechýbajú ani vtipné popisy fotiek. Napríklad na fotke z ihriska sa priznáva, že na ňom bola iba kvôli fotke a nie hrať basketbal.

B. dokonca so svojimi followermi interaguje a zvykne aj odpovedať na komentáre. Podobne, ako mnohí influenceri, využíva aj stories, v ktorých sa jej môžu fanúšikovia pýtať na rôzne otázky. Z týchto stories sa môžeš dozvedieť rôzne osobné veci, napríklad či bola niekedy B. zaľúbená alebo akú hudbu najradšej počúva.

Prečo vznikla včela influencerka?

Tento nezvyčajný profil má na starosti Fondation de France. Rozhodli sa jazykom blízkym mladým ľuďom informovať o tom, že včely sú momentálne ohrozené a je to veľmi vážna téma. Cieľom tohto profilu je získanie čo najväčšieho množstva peňazí na podporu včiel. B. preto očakáva, že sa značky na jej popularitu chytia a nebudú chcieť zaostávať v tom, aby prezentovala aj ich značku.

Všetky peniaze, ktoré získa B. zo spoluprác, následne poputujú Fondation de France. Na oficiálnom webe včelej influencerky sa píše, že čím viac bude mať sledovateľov, tým viac sa o ňu budú zaujímať značky a podporia tak včely, ktoré rok čo rok viac miznú. A vieme predsa, že bez včiel sme doslova stratení.

Je to teda výborný nápad, ako vzbudiť u mladých záujem o túto problematiku. Netreba pri tom vynaložiť veľa úsilia – stačí dať včele follow na Instagrame. Naozaj sa to oplatí, lebo B. má potenciál stať sa veľmi šikovnou a úspešnou influencerkou. Stačí sa pozrieť na jej posty, ktoré ťa určite budú baviť.

B. a jej spolupráca s Ricola

View this post on Instagram

So guys, this happened much sooner than expected thanks to you! Thanks @Ricola_fr for inviting me at your place in Switzerland. I discovered how you grow your plants in harmony with nature in a bee-friendly way and that you are working with local family farmers who are also taking care of my Swiss sisters! Thank you again for your engagement. I can’t wait to share with you more, go to follow @Ricola_fr, something nice is coming soon about my little trip to this amazing place! 😍 #bee #beefund #savethebees #beesofinstagram #ipbes7 #beenfluencer #buzzforbees #beekeeping #followme #picoftheday #weeklyfluff #switzerland #moutainview #mountain_world #herbs #sweetness #sweetie #sunrise #softness #partnership #wishyouwell #ricolafr #ricola

A post shared by B. (@bee_nfluencer) on

Zdroj: thisiscolossal, beefund.fondationdefrance.org

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
18
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Dvojitá brada a rozmazaný make-up. Takto by vyzerali princezné v skutočnosti (2. časť)

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME