Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.12.2022
sk
Edmund
cz
Iva

Nie je nič výnimočné, že už môže byť aj z tvojho psa, potkana alebo iného domáceho zvieratka, influencer. Nie je to tak dávno, čo obyčajné vajce dokázalo predbehnúť azda najznámejšie hviezdy Instagramu, sestry Kardashianové.

Tentoraz láme rekordy sledovanosti na Instagrame včela. Prečo sa na Instagrame objavila včela influencerka a koho sa snaží zaujať svojimi príspevkami? Viac o tom napísal web thisiscolossal.

Na jej Instagrame nájdeš fotografie ako u každej inej influencerky. S tým rozdielom, že na nich nie je človek, ale včela. Volá sa jednoducho B. (z angličtiny bee ako včela). V jej Instagramovom feede nájdeš fotografie, na ktorých cvičí jogu, oddychuje na dovolenke alebo leží vo vani.

Nechýbajú ani vtipné popisy fotiek. Napríklad na fotke z ihriska sa priznáva, že na ňom bola iba kvôli fotke a nie hrať basketbal.

B. dokonca so svojimi followermi interaguje a zvykne aj odpovedať na komentáre. Podobne, ako mnohí influenceri, využíva aj stories, v ktorých sa jej môžu fanúšikovia pýtať na rôzne otázky. Z týchto stories sa môžeš dozvedieť rôzne osobné veci, napríklad či bola niekedy B. zaľúbená alebo akú hudbu najradšej počúva.

Prečo vznikla včela influencerka?

Tento nezvyčajný profil má na starosti Fondation de France. Rozhodli sa jazykom blízkym mladým ľuďom informovať o tom, že včely sú momentálne ohrozené a je to veľmi vážna téma. Cieľom tohto profilu je získanie čo najväčšieho množstva peňazí na podporu včiel. B. preto očakáva, že sa značky na jej popularitu chytia a nebudú chcieť zaostávať v tom, aby prezentovala aj ich značku.

Všetky peniaze, ktoré získa B. zo spoluprác, následne poputujú Fondation de France. Na oficiálnom webe včelej influencerky sa píše, že čím viac bude mať sledovateľov, tým viac sa o ňu budú zaujímať značky a podporia tak včely, ktoré rok čo rok viac miznú. A vieme predsa, že bez včiel sme doslova stratení.

Je to teda výborný nápad, ako vzbudiť u mladých záujem o túto problematiku. Netreba pri tom vynaložiť veľa úsilia – stačí dať včele follow na Instagrame. Naozaj sa to oplatí, lebo B. má potenciál stať sa veľmi šikovnou a úspešnou influencerkou. Stačí sa pozrieť na jej posty, ktoré ťa určite budú baviť.

B. a jej spolupráca s Ricola

View this post on Instagram

So guys, this happened much sooner than expected thanks to you! Thanks @Ricola_fr for inviting me at your place in Switzerland. I discovered how you grow your plants in harmony with nature in a bee-friendly way and that you are working with local family farmers who are also taking care of my Swiss sisters! Thank you again for your engagement. I can’t wait to share with you more, go to follow @Ricola_fr, something nice is coming soon about my little trip to this amazing place! ? #bee #beefund #savethebees #beesofinstagram #ipbes7 #beenfluencer #buzzforbees #beekeeping #followme #picoftheday #weeklyfluff #switzerland #moutainview #mountain_world #herbs #sweetness #sweetie #sunrise #softness #partnership #wishyouwell #ricolafr #ricola

A post shared by B. (@bee_nfluencer) on

Zdroj: thisiscolossal, beefund.fondationdefrance.org


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť