Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Zabudni na nakupovanie po starom. Známy reťazec prináša nový systém, toto ťa čaká

Niektoré zmeny už reťazec zaviedol, no chystá ďalšie veľké novinky.


Jedna z najrozšírenejších sietí predajní na Slovensku prináša novinku. V Bratislave totiž začiatkom októbra spustil reťazec COOP Jednota donášku potravín. Chystá sa však na ďalšie veľké kroky, ktoré sa dotknú zákazníkov po celom Slovensku.

V Bratislave zatiaľ funguje donáška potravín prostredníctvom aplikácie Wolt, no spoločnosť už teraz pracuje na vlastnom e-shope, kde si budú môcť zákazníci objednať potraviny.

„Na základe objednávky zákazníka pripraví nákup kolektív zamestnancov predajne Supermarket na Mierovej v Bratislave. Vo virtuálnej ‚Wolt predajni‘ COOP Jednoty si môžu zákazníci vybrať  z ponuky sortimentu viac ako 3 500 tovarových položiek, a to prevažne z produkcie domácich a lokálnych dodávateľov,“ uviedla spoločnosť v tlačovej správe.

„Aktuálne finalizujeme a pracujeme na spustení centrálneho systému online nakupovania pre celú maloobchodnú sieť COOP Jednota, ktorý bude pre našich zákazníkov dostupný vo 4.Q 2023, o čom budeme verejnosť čoskoro informovať,“ uviedla pre tvnoviny.sk hovorkyňa spoločnosti Jana Kuklová.

Zákazník si tak bude môcť prostredníctvom e-shopu Coop Jednota objednať potraviny, ktoré mu buď prinesie obchodník, alebo bude môcť využiť službu vyzdvihnutie na predajni. O forme nákupu v jednotlivých mestách rozhodne dané družstvo.

ShutterstockTagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.