Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 19.6.2024
sk
Alfréd
cz
Leoš, Leo

Pri záchrane topiaceho sa človeka niet času nazvyš. Japonská YouTuberka Tanaka Natsuki z mesta Hachinohe nakrúcala zábery pre svoje nové video, keď si všimla, že vo vode pláva hlavou dolu ženské telo. Ona sama ale záchranku zavolať nestihla, keďže to zrejme už urobil niekto z ďalších okoloidúcich, uvádza LadBible. Záchranári sa okamžite vydali topiacu sa ženu zachrániť a dúfali, že v jej prípade ešte nebude neskoro. Napokon sa však z nej vykľulo niečo iné.

Na miesto dorazila polícia, záchranári aj hasiči a ženu vytiahli. No a potom zistili, že to nie je človek, ale plastová bábika. Aby sme boli presní, bábika určená pre dospelých na intímne hrátky, ktorá sa nazýva aj Holandská manželka (Dutch wife). „Nakrúcala som zábery pre svoje rybárske video a zazdalo sa mi, že vidím vo vode plávať mŕtvolu,“ napísala neskôr Natsuki. „Napokon sa ale prišlo na to, že je to Holandská manželka. Našťastie, bola zachránená.“

Zatiaľ nie je známe, ako sa bábika do vody dostala, avšak toto rozhodne nie je prvý prípad, keď si niekto plastovú hračku pre dospelých pomýlil so skutočným človekom. Podobný incident bol napríklad zaznamenaný minulý rok vo Virginia Beach v Spojených štátoch.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.