Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 18.6.2024
sk
Vratislav
cz
Milan, Milana

Instagram je plný psích a mačacích profilov, už sa k nim pridávajú dokonca aj ježkovia. Avšak veveričky sa na Instagrame až tak často nenájdu. Bude to možno aj tým, že to nie je úplne bežný domáci miláčik. Ak si potrebuješ zlepšiť deň, tak táto ryšavka ti rozhodne podvihne kútiky úst. Najroztomilejší instagramový účet sa objavil na portáli unilad.

Jill je sedemročná veverička, ktorú zachránili pred hurikánom Isaac v roku 2012. Po tom, ako ju zachránili a vytvorili jej instagramový profil, netrvalo dlho sa stala sa virálnou celebritou. Na svojom Instagrame sa pýši cca 700-tisíc followermi. Niet sa čomu čudovať, Jill je jedna veľmi rozkošná veverička.

Najzaujímavejšie je, že nedokáže spať bez svojho miniatúrneho macka. No môže byť niečo ešte viac roztomilé? Toto neprekoná ani 100 šteniatok. Okrem fotografií so svojím macíkom nájdeš na jej profile aj videá, kde behá ako typická veverička. Rada však popíja z hrnčeka, rovnako ako mnohé mačky.

Vo svojom profile má Jill napísané, že je sedemročná veverička, ktorá bola zachránená pri hurkáne Isaac. Taktiež, že je vegetariánka, profesionálna parkouristka a jediný strach má z vysávača. A miluje každú Starbucks servítku, ktorú nájde. Veríme, že mnohí z nás sa v tejto roztomilej veveričke našli.

Na Instagrame neprezentuje len svoje schopnosti, ale aj zaujímavé outfity. Napríklad ju môžeš vidieť oblečenú ako hawaiskú tanečnicu, princeznú, a tiež pripravenú na zimu v super ružovej čiapke a šáliku. Jej vianočný outfit je rovnako neodolateľný. V prípade, že si dlho nevidel niečo roztomilé, tak by si si mal pozrieť tieto fotky.

View this post on Instagram

Jill is worn out from our afternoon spent visiting with the grandparents. . Every visit starts off with my grandmother giving Jill a half of a pecan. She tells Jill (multiple times) how beautiful she is, always calling her a "pretty girl." We all chat about our weekend on the patio. Sitting next to my grandfather on the swing, with his dog Jack at his feet and Jill in my lap in her travel kennel. Hanging out. Making memories. . #petsquirrel #squirrel #squirrels #squirrellove #squirrellife #squirrelsofig #squirrelsofinstagram #easterngreysquirrel #easterngraysquirrel #ilovesquirrels #petsofinstagram #jillthesquirrel #thisgirlisasquirrel #pooped #done #wornout #nap #goodnight #qualitytime #love

A post shared by Jill The Squirrel (@this_girl_is_a_squirrel) on

Zdroj: unilad


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.