Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 30.5.2023
sk
Ferdinand
cz
Ferdinand

Záhada v ZOO: Objavilo sa podivné stvorenie ako zo sci-fi filmu. Úrady sú zúfalé, prípad sa doteraz neobjasnil

Objavil sa Demogorgon zo Stranger Things?


Letná sezóna v meste Amarillo v americkom Texase sa minulý rok stala pre miestne úrady a obyvateľov mesta neobyčajne zaujímavou. Dôvodom bol neznámy tvor, ktorého zachytili bezpečnostné kamery v miestnej zoologickej záhrade.

Úrady mesta Amarillo nevedeli, čo to bolo za stvorenie, tak sa obrátili na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri jeho identifikácii. Napriek snahám úradov a konšpiračným teóriám sci-fi nadšencov sa žiadna osoba neprihlásila s vysvetlením, o aký druh zvieraťa ide.

Aj napriek tomu sa však sociálne siete zaplnili množstvom reakcií a komentárov od ľudí, ktorí sa snažili túto záhadu rozlúštiť. Na Twitteri sa objavilo mnoho bizarností, na ktorých sa všetci aspoň dobre zabávali.

Určite si prečítaj:

Keď si natiahneš na hlavu vešiak, hlava sa ti svojvoľne otočí. TikTok objavil zvláštny reflex ľudského tela

Niektorí navrhovali, že by mohlo ísť o legendárnu bytosť čupakabru, o ktorej sa traduje, že sa v noci zakráda po okolí a pije krv iných zvierat. Fanúšikovia sci-fi seriálu Stranger Things pripomenuli, že tvor vyzerá ako obludný Demogorgon z prvej série. Ďalší špekulovali, že by mohlo ísť o zvieraciu mutáciu, ktorá sa vytvorila vplyvom rôznych faktorov, ako sú napríklad radioaktívne látky alebo znečistenie životného prostredia.

Skutočný pôvod neznámeho stvorenia ale doteraz nikto nepozná. Dostal preto zatiaľ pomenovanie „neidentifikovaný objekt z Amarilla“. Miestne úrady stále pozorujú okolie a pokračujú v pátraní po tomto zvláštnom tvorovi, ktorý nateraz zostáva záhadou.

YouTube video

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje