Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 1.10.2023
sk
Arnold
cz
Igor

Záhadné bytosti zabíjajúce ľudí sa vracajú. Horor Bird Box Barcelona v novej ukážke boduje znepokojivou atmosférou

Bird Box Barcelona dorazí na Netflix už budúci mesiac.


Horor Bird Box od Susanne Bier sa stal solídnym hitom a už budúci mesiac sa na jeho úspech pokúsi nadviazať španielsky spin-off Bird Box Barcelona. Ten nám opäť doručí Netflix.

Príbeh sa bude tentokrát odohrávať v Barcelone. Zem napadnú podivné bytosti, ktoré každého, kto sa na nich pozrie, doženú k samovražde. Jediným spôsobom, ako sa im brániť, je mať zaviazané oči. Film bude sledovať skupinu rôznorodých ľudí, ktorí sa budú zo všetkých síl snažiť prežiť.

Hlavné úlohy stvárnili Mario Casas, Naila Schuberth, Georgina Campbell, Diego Calva, Lola Dueñas, Patrick Criado, Gonzalo de Castro, Michelle Jenner či Celia Freijeiro. O réžiu sa postaralo duo Álex a David Pastorovci. Snímka sa už stihla predstaviť kratučkým teaserom, teraz však dostávame predsa len dlhší trailer.

A zdá sa, že film svojmu predchodcovi neurobí žiadnu hanbu. Láka na poriadne hustú atmosféru a zrejme aj niekoľko zaujímavých prekvapení. Herecké obsadenie tiež pôsobí sympaticky, takže sa snáď dočkáme kvalitného hororu. Bird Box Barcelona dorazí na Netflix 14. júla.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.