Pondelok 26.9.2022
sk
Edita
cz
Andrea
, Ondřejka

Záhadné zmiznutie a záhadná smrť. 10 rokov nezvestného muža našli v mrazničke starej vinárne

Príčina smrti nie je jasná.


Záhadné zmiznutie muža menom Roy Bigg malo nečakané rozuzlenie. Ako píše portál LADbible, 67-ročný Bigg zmizol v roku 2012. Polícii sa ho vtedy nepodarilo vypátrať a napokon jeho telo našli až o dlhých desať rokov neskôr v nepoužívanej vinárni Simpson’s Wine Bar.

Muž ležal v mrazničke v pivnici. Polícia si spočiatku nebola istá jeho totožnosťou, ale pomocou zubných záznamov ho napokon identifikovala. Nie je známe, čo mužovu smrť zapríčinilo, a viac svetla do prípadu nevniesla ani pitva.

Profimedia

Žiadajú o pomoc verejnosť

Muži zákona sa obrátili na kohokoľvek, kto Bigga poznal, aby sa im ozval. „Sme presvedčení, že Royovo telo bolo v mrazničke niekoľko rokov,“ podotkla detektívka Kelly Allen. „Vypočutie ľudí, ktorí ho poznali, by nám pomohlo nielen pri poskladaní jeho života a zvykov, ale aj ohľadom toho, kedy ho naposledy videli nažive.“

Dodala, že akákoľvek informácia (aj zdanlivo nepodstatná) môže objasneniu prípadu pomôcť. Ľudia, ktorí Bigga poznali, by preto nemali váhať a mali by sa obrátiť na políciu.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť