Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 12.7.2024
sk
Nina
cz
Bořek

Stolnú hru Monopoly iste dobre poznáš. Ako píše aj portál Hypebeast, teraz si však túto slávnu hru môžeš zakúpiť s motívom kultového seriálu Breaking Bad.

Pre fanúšikov seriálu Breaking Bad (alebo Perníkový tatko, ak si potrpíš na slovenský preklad) dorazila na trh lákavá novinka. Seriál sa presunul do vôd stolných hier, a tak si teraz môžeš zahrať Monopoly v jeho štýle. Hráči budú môcť nakupovať rôzne lokácie známe zo seriálu, ako napríklad právnickú firmu Saula Goodmana či sieť fast-foodov Los Pollos Hermanos.

Profimedia (https://www.profimedia.sk/editorial?blob=mag.UUs~sp.monopoly%20breaking%20bad&mp_sed=518429743&rpp=420)

Ako hracia postavička je k dispozícii napríklad Heisenbergov klobúk, Tiov zvonček či ružový plyšový medvedík. „Walter White sa vždy vnímal ako súčasť obchodného podnikania,“ povedal k tomu Vince Gilligan, tvorca seriálu. „Takže, akého lepšieho partnera by si mohli ľudia priať?“

Breaking Bad sa vysielal v rokoch 2008-2013 a dnes je považovaný za jeden z najlepších seriálov histórie. Minulý rok sa fanúšikovia dočkali aj filmového sequelu El Camino: A Breaking Bad Movie. Seriál si odniesol množstvo ocenení a hlavné úlohy si v ňom zahrali Bryan Cranston, Anna Gunn, Aaron Paul a Dean Norris.

Monopoly Breaking Bad si môžeš zakúpiť napríklad na stránke The Op Games za necelých 40 amerických dolárov (cca 37 eur).

Profimedia (https://www.profimedia.sk/editorial?blob=mag.UUs~sp.monopoly%20breaking%20bad&mp_sed=518429744&rpp=420)

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.