Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 4.2.2023
sk
Veronika
cz
Jarmila

Stolnú hru Monopoly iste dobre poznáš. Ako píše aj portál Hypebeast, teraz si však túto slávnu hru môžeš zakúpiť s motívom kultového seriálu Breaking Bad.

Pre fanúšikov seriálu Breaking Bad (alebo Perníkový tatko, ak si potrpíš na slovenský preklad) dorazila na trh lákavá novinka. Seriál sa presunul do vôd stolných hier, a tak si teraz môžeš zahrať Monopoly v jeho štýle. Hráči budú môcť nakupovať rôzne lokácie známe zo seriálu, ako napríklad právnickú firmu Saula Goodmana či sieť fast-foodov Los Pollos Hermanos.

Profimedia (https://www.profimedia.sk/editorial?blob=mag.UUs~sp.monopoly%20breaking%20bad&mp_sed=518429743&rpp=420)

Ako hracia postavička je k dispozícii napríklad Heisenbergov klobúk, Tiov zvonček či ružový plyšový medvedík. „Walter White sa vždy vnímal ako súčasť obchodného podnikania,“ povedal k tomu Vince Gilligan, tvorca seriálu. „Takže, akého lepšieho partnera by si mohli ľudia priať?“

Breaking Bad sa vysielal v rokoch 2008-2013 a dnes je považovaný za jeden z najlepších seriálov histórie. Minulý rok sa fanúšikovia dočkali aj filmového sequelu El Camino: A Breaking Bad Movie. Seriál si odniesol množstvo ocenení a hlavné úlohy si v ňom zahrali Bryan Cranston, Anna Gunn, Aaron Paul a Dean Norris.

Monopoly Breaking Bad si môžeš zakúpiť napríklad na stránke The Op Games za necelých 40 amerických dolárov (cca 37 eur).

Profimedia (https://www.profimedia.sk/editorial?blob=mag.UUs~sp.monopoly%20breaking%20bad&mp_sed=518429744&rpp=420)

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť