Zajac – alkoholik? Kontroverzná fotografia slovenských policajtov rozvírila vášne!

Niekomu to bude pripadať ako nevinný, aj keď veľmi čierny vtip. Iní fotku považujú za riadny prešľap.

Tento víkend začala na internete kolovať fotografia, ktorá vyvoláva búrlivé reakcie. Policajti sa pochválili záberom nehody svojho služobného automobilu. Vozidlu chýba ŠPZ a v prednej časti automobilu je zakliesnený zrazený zajac, ktorý zrážku neprežil.

Policajti v tejto situácii videli komediálny potenciál a rozhodli sa nafingovať vtipnú scénku. Nebohému zajacovi vložili do papuľky dychový alkoholtester, na ktorého displeji vidieť číslo 0,34.

Polícia Slovenskej republiky, to naozaj?

Posted by Zjem aj Vlek on Samstag, 9. September 2017

Reakcie verejnosti boli rozmanité – niekomu pripadal záber skutočne vtipný a ocenil kreativitu strážcov zákona. Väčšina ale takýto čierny humor odmietla a policajtom vytýka neprofesionalitu a nedostatok rešpektu. Oficiálne stanovisko polície k tomuto prípadu nie je známe. Ďalšou neznámou ostáva to, kto konkrétne túto fotku vyhotovil. Zdrojom fotky je údajne oficiálna Facebook stránka polície, ale už je odstránená.

Stránka s názvom Polícia Slovenskej republiky bola spustená v apríli 2017. Jej cieľom je priblížiť obyvateľom prácu polície, prehĺbiť spoluprácu medzi civilistami a policajtmi, a zároveň poľudštiť verejný obraz mužov a žien zákona humornou cestou. Práve snahy zažartovať nie vždy dopadnú podľa očakávaní. Na stránke sa objavilo množstvo čudných pokusov o vtipy a nevhodných reakcií na komentáre návštevníkov. Z viacerých strán znejú hlasy kritizujúce neprofesionalitu a časté zlyhania administrátorov tejto stránky. Napriek týmto pochybeniam má stránka veľký potenciál a bola by škoda, ak by sa jej správcovia z chýb nepoučili.

Zdroj: facebook.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
24
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
64
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ako sa zbaviť opice po prepitej noci?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME