Zajtra, 23. septembra nás podľa proroctva čaká koniec sveta

Teória Davida Meadea sa zajtra dočká svojho veľkého dňa

Koniec sveta sa blíži a média v posledných dňoch o inom nehovoria. Nebudeme teda len tak nečinne postávať v úzadí a tiež vám čosi o tomto veľkom dni zvestujeme…

Biblické predpovede sa nám vraj snažia naznačiť, že podľa Evanjelia podľa Lukáša už toho veľa nestihneme. Konkrétne by malo ísť o kapitolu 21 a verše 25 a 26. Podľa týchto čísel sa už stihli uskutočniť udalosti ako 21. august – Zatmenie Slnka, 25. august – Hurikán Harvey a 26. august – Potopa v Houstone.

Tieto pohromy by mali podľa super dôveryhodných konšpirácií predchádzať zajtrajšku – 23. septembru a teda veľkolepému koncu sveta. Tak čo, žeby sme sa už tentokrát dočkali?

Veľké biblické proroctvo by sa malo podľa amerického proroka a spisovateľa Davida Meadea zajtra dozaista naplniť, pretože podľa jeho slov dôjde k jedinečnému astronomickému zoskupeniu hviezd (ktoré podľa NASA až také unikátne nie je a tie doterajšie sme očividne prežili), ktoré by malo byť začiatkom konca.
Zajtra sa totižto moji milí podľa slov tohto proroka – a teraz sa držte – zjaví mýtická planéta Nibiru, ktorá v októbri prejde okolo Zeme a svojou gravitačnou silou vyvolá veľkú sopečnú aktivitu. Čo si o celej veci myslíte vy? Je pán David veľkým fanúšikom sci-fi filmov alebo áno?

Pozrime sa však na vec aj z tej pozitívnej stránky. Ak by sa proroctvo naplnilo, tak sa zajtra všetci konečne stretneme. Ak máš rád čierny humor a sarkazmus ako pravý EMEFKA fanúšik, tak dobre vieš, že naše miesta v pekle sa nám už pekne zohrievajú😈🔥.

Zdroj: cas.sk
Titulná fotka: pixabay.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
123
Fňuk
Jeej Jeej
21
Jeej
Uups Uups
152
Uups
Haha Haha
82
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 pekelných vecí, ktoré nám všetkým naše mamy potajme robili

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME