Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

Keď využiješ služby nejakej firmy, na internete môžeš zanechať jej hodnotenie a neraz ťa na to vyzve aj samotná spoločnosť. Je to dôležité nielen pre ďalších potenciálnych zákazníkov, ale aj povesť samotnej firmy. Spoločnosti sa teda logicky čo najviac snažia, aby boli ich zákazníci spokojní a zanechávali im pozitívne recenzie.

Avšak, čo si budeme hovoriť, nie vždy sú ľudia s odvedenou prácou spokojní. Tak tomu bolo aj v prípade Autumn Knepper a jej priateľa Adama Marsha, informuje portál Unilad. Tí sa obrátili na montážnu firmu Executive Roof Services (ERS), keďže im zatekalo do strechy. S prístupom zamestnancov ale neboli ani trochu spokojní.

Firma síce prisľúbila, že strechu opraví, ale k činu sa príliš nemala. Autumn teda zavolala priamo do jej sídla, kde ale narazila na skutočne protivnú recepčnú.

„Odmietla mi dať akékoľvek informácie,“ uviedla Autumn. „Povedala, že sa všetko dozviem od nášho domovníka. Požiadala som ju, nech mi dá k telefónu svojho šéfa, ale ona sa len zasmiala. Povedala mi, že ju urážam, že šéfkou firmy je ona. A potom zavesila.“

Do firmy sa neskôr pokúšal zavolať aj Adam, ale ani on príliš nepochodil. „Povedala mi, že ona je šéfka a nie je tu nikto iný, s kým by som mohol hovoriť. Potom položila,“ povedal Adam. Pár bol z celého prístupu sklamaný a tak niet divu, že firme na internete vystavil len jednu hviezdičku z piatich. Autumn a Adam priložili aj komentár, v ktorom sa sťažovali na nekompetentnosť a otrasný prístup.

Krátko nato prišla žaloba

Niekto by si pomyslel, že tým celá záležitosť skončí. Nestalo sa tak. Ozval sa im totiž Michael Mecham, majiteľ ERS, ktorý sa sťažoval, že ich negatívna recenzia im výrazne pošramotila reputáciu. Autumn prezradila, že Mecham sa jej vyhrážal súdom. Napokon o celej veci informovala políciu. Muži zákona Mechamovi prikázali, aby páru už viac nevolal, ani ho nijakým iným spôsobom nekontaktoval.

Svoje vyhrážky však splnil, keďže Autumn a Adama zažaloval a teraz si od nich pýta náhradu škody v hodnote 112-tisíc dolárov (takmer 95-tisíc eur). Autumn priznala, že keď sa o tom dozvedela, bola nesmierne vystrašená. „Nemôžem si dovoliť právnika, ani zaplatiť tie peniaze,“ povedala novinárom s tým, že ak bude nútená naozaj zaplatiť, tak ju čaká bankrot.

Právnik David Bowser, ktorý zastupuje ERS, však argumentuje, že žaloba je dôvodná. „Úmyselne poškodili ERS tým, že uverejňovali jednohviezdičkové recenzie, aby sa dostali k informáciám, ktoré nemali právo vedieť,“ poznamenal.

Posted by Executive Roof Services on Thursday, April 30, 2020


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť