Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 29.1.2023
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Zákazníčka KFC ostala zhrozená. V jedle našla osmaženú slepačiu hlavu!

KFC sa za omyl ospravedlnilo.


Zákazníčka populárneho fast foodu KFC ostala poriadne znechutená. Objednala si totiž kuracie krídelká, ale našla medzi nimi usmaženú slepačiu hlavu! Ako píše portál 9GAG, zákazníčka Gabrielle sa so svojím nepríjemným zážitkom podelila aj na internete, kde dala KFC vo svojej recenzii dve hviezdičky.

„Vo svojom boxe s kuracími krídelkami som našla usmaženú slepačiu hlavu. Na zvyšok jedla ma vtedy prešla chuť,“ napísala. Priložila aj fotografiu, ktorú uvidíš po kliknutí na šípku vpravo.

Ako sa tam dostala?!

Používateľov jej príspevok zaujal a nechápali, ako sa k nej hlava mohla dostať. To ju pracovníci pri príprave jedla nevideli? Zástupcovia KFC sa na Twitteri tiež vyjadrili v tom zmysle, že nechápu, ako mohlo k takémuto omylu dôjsť. Zároveň s humorom dodali, že dvojhviezdičková recenzia je za daných okolností ešte celkom ústretová.

Podotkli tiež, že podobné situácie sú u nich extrémne vzácne a do budúcna si dajú pozor, aby k nim už nedochádzalo. „To ale, pravdaže, nemení Gabriellinu skúsenosť. Spojili sme sa s ňou a ona akceptovala možnosť najesť sa v KFC na náš účet,“ zakončili. Takže to napokon dopadlo dobre!

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť