Zákazník nechal reštaurácii štedré prepitné pre každého zamestnanca

Ťažko skúšanej reštaurácii, ktorá v čase pandémie zápasí o prežitie, nechal spokojný zákazník naozaj štedrý darček.

Zdroj: Shutterstock

Pandémia koronavírusu stále trápi celý svet. Tvrdo zasiahla náš bežný život a aj mnohé prevádzky, najmä cestovné kancelárie či kaviarne a reštaurácie. Aj v tejto nepríjemnej dobe sa ale nájdu momenty, ktoré obnovia tvoju vieru v ľudstvo. O jednom takom informuje aj portál Unilad. V reštaurácii Notchtop Bakery & Café v americkom Colorade ostali pracovníci po odchode jedného zákazníka príjemne prekvapení.

Muž, známy len pod menom David, totiž pre každého zo siedmich zamestnancov nechal prepité 200 dolárov (cca 165 eur), spolu teda 1 400 dolárov (cca 1 155 eur). Na účtenku doplnil odkaz: „COVID stojí za prd! Tu je 200 dolárov pre každého zamestnanca!“ a pripojil aj smajlíka. Reštaurácia o tomto šľachetnom čine informovala aj na svojej oficiálnej facebookovej stránke.

Thank you “Covid Bandit” for you generous gift to our staff. You gift has touched many lives.

Posted by Notchtop Bakery & Cafe on Wednesday, January 20, 2021

„Ďakujeme, David, za tvoj veľkorysý darček pre našich zamestnancov. Dotkol sa životov mnohých z nás,“ napísali na Facebook. Príspevok si, samozrejme, získal veľkú popularitu a ľudí štedrý darček potešil, aj dojal. Mnohí nezabudli podotknúť, že si to reštaurácia zaslúži, pretože ide o jeden z najlepších podnikov vôbec.

„Dojalo nás to k slzám, všetky servírky aj kuchárov,“ povedala majiteľka reštaurácie Nailya Khametvalieva novinárom. „Viete, na kuchárov nikdy nikto nemyslí, takže boli naozaj prekvapení a šokovaní. My všetci sme boli šokovaní.“

Dodala tiež, že hoci podnik ostal otvorený aj počas pandémie, pokles tržieb pocítili veľmi tvrdo. Povedala, že sa len sťažka držia nad vodou, a preto sú vďační každému, kto sa o podobné malé podniky zaujíma, a za všetkých ľudí, ktorí sú k personálu láskaví a snažia sa im pomôcť. „Majú veľké srdce, obzvlášť David,“ zakončila Khametvalieva. Dobrí ľudia tak, zdá sa, ešte nevymreli!

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
10
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia sa podelili o momenty, keď im niekto klamal do tváre, no odmietal to priznať


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME