Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.12.2022
sk
Edmund
cz
Iva

Zákazník sa v reštaurácii sťažoval na jedlo. Obsluha naňho zavolala políciu

Náš zákazník, náš pán? V tomto prípade to zrejme neplatilo.


Keď si zájdeš do reštaurácie a jedlo nie je podľa tvojich predstáv, sťažnosť kuchárovi obyčajne pošleš po čašníkoch. Asi len zriedka musí v podobných situáciách zasahovať polícia. Vieš si ale predstaviť, že by na teba zavolal mužov zákona kuchár reštaurácie, pretože si sa sťažoval?

Ako ale píše aj portál LADbible, presne to sa stalo v meste Newhaven v anglickom Východnom Sussexe. 22-ročný James Lewin zašiel do reštaurácie Brewers Fayre spolu s priateľkou, mamou a sestrou. Objednal si hranolky s hovädzím mäsom, syrovou omáčkou, kyslou smotanou a jarnou cibuľkou.

Keď mu však čašník jedlo priniesol, dostavilo sa hrozné sklamanie. James svoje pocity vyjadril na sociálnych sieťach odkazom: „Určite sem už nikdy neprídeme. Bolo ho hrozné. Na hranolkách bolo len čili.“

Shutterstock

Nezabudol dodať, že hoci jedlo nemalo žiadne prísady, za ktoré zaplatil (napríklad syrovú omáčku či cibuľu), jeho účet ostal nezmenený. Keď sa James zamestnancom posťažoval, z kuchyne vyšiel kuchár, ktorý sa podľa neho správal „neuveriteľne hulvátsky“.

„Nie som si úplne istý, kto zavolal políciu,“ dodal James. „Mohli to byť oni, keďže sa polhodinu skrývali v kuchyni, ale nemali žiadny dôvod volať ich, čo potvrdili aj policajti.“

Reštaurácia sa ospravedlnila

Zamestnanci sa hájili, že Jamesovi povedali, že niektoré ingrediencie z jedla, ktoré si objednal, nie sú dostupné. „Hostí sme pri objednávke našich hranolčekov informovali, že chýba kyslá smotana a jarná cibuľka,“ podotkol hovorca reštaurácie s tým, že im ponúkli vrátenie peňazí.

Nad celým incidentom zároveň vyjadrili poľutovanie. Situácia sa však podľa neho vyhrotila a zamestnanci napokon zavolali políciu. Muži zákona situáciu upokojili a napokon neboli vznesené žiadne obvinenia.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť